anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A100 odklejająca się guma na gripie.

oldguest
Początkujący

A100 odklejająca się guma na gripie.

Niestety wpisanie w wyszukiwarkę frazy "odklejająca się guma" nie dało rezultatów, dlatego założyłem nowy wątek.
Napewno macie, mieliście, lub będziecie mieć problem z odklejającą się gumą w A100, (nie wiem jak w innych modelach)
Ja kiedyś już walczyłem z gumą w Nikonie D200, ale poległem. Oddałem go do człowieka który wytwarza ręcznie aparaty fotograficzne i on dopiero przykleił ją pewnie i estetycznie.
Tanie to nie było, dlatego zanim aparat oddam do klejenia po raz drugi, chciałbym wiedzieć jak wy poradziliście sobie z tym problemem? czym kleicie? jakieś patenty?
Pochłonę te wiadomości jak gąbka wodę.

2 ODPOW. 2
oldguest
Początkujący

Neptun napisał(a):

Oddałem go do człowieka który wytwarza ręcznie aparaty fotograficzne i on dopiero przykleił ją pewnie i estetycznie.



Jednak polak potrafi, a myślałem że czasy Adama Słodowego już minęły :c20 Teraz tylko czekać na polską markę aparatów :D

Neptun napisał(a):

Tanie to nie było, dlatego zanim aparat oddam do klejenia po raz drugi, chciałbym wiedzieć jak wy poradziliście sobie z tym problemem? czym kleicie? jakieś patenty?
Pochłonę te wiadomości jak gąbka wodę.



Do klejenia gumy polecam ośmiorniczkę.

oldguest
Początkujący

stasiek2002 napisał(a):

Neptun napisał(a):

Oddałem go do człowieka który wytwarza ręcznie aparaty fotograficzne i on dopiero przykleił ją pewnie i estetycznie.



stasiek2002 napisał(a):

Jednak polak potrafi, a myślałem że czasy Adama Słodowego już minęły :c20 Teraz tylko czekać na polską markę aparatów :D



No tak, mogło to zabrzmieć dość wesoło :)
Ten "Adam Słodowy" to Marek Mazur, gdański artysta fotograf, budujący miniaturowe aparaty.
Niesamowita osobowość i barwna postać wśród gdańskich fotografów. Aparat w całości wykonany z drewna, łącznie z migawką i sprężyną, to nie jedyne "szaleństwo" Marka.
Zresztą proszę, zobaczcie sami http://www.retrokamera.com.pl/.