anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A55 problem z baterią

profile.country.PL.title
remolmar
Poszukiwacz

A55 problem z baterią

Witam,

mam problem ostatnio z oryg. baterią. pokazuje ze jest 100% naładowana robie trzy zdjecia po czym aparat przestaje reagowac na wszystko - tak jakby się blokował. nie pomoaga wówczas wyciągniecie i włożenie baterii jedyne co to wkładam baterię na 10sek. do ładowarki i znowu mogę zrobic klika zdjec. Niepojawia sie komunikat o rozładowaniu baterii - poprostu aparat się wyłącza.
z nieoryginalna bateria aparat smiga sprawnie caly czas.


moze ktosmial podobny problem? czyżbykoniec bateri?? zrobilem ok 30tys fotek używają naprzemiennie owych dwóch baterii.

pozdrawiam

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Mi.chel
Użytkownik

Jeżeli aparat na innej baterii działa prawidłowo, to na 99% to wina tej wadliwej baterii właśnie.
Możesz oczywiście wysłać aparat do serwisu, ale wg mnie szkoda czasu i zachodu.

Michał Koziara
arekgogula
Początkujący

Mam identyczny problem z baterią, kupiłem nową i to samo, kupiłem nową ładowarkę nie pomogło.
Kiedy zmieniłem ustawienia aparatu na domyślne wydaje się , że jest lepiej ale podczas testowania po zrobieniu kilku zdjęć panoramicznych aparat znowu się rozłączył.
Po włożeniu akumulatora do ładowarki na kilkadziesiąt sekund aparat znowu działa.
Aparat kupiłem 1,5 roku temu.
Co się dzieje ?
Czy muszę oddać aparat do serwisu?
Czy może jest inne wyjście ?

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Aparat jeszcze na gwarancji więc ja bym wysłał go do serwisu.

A tutaj masz namiary:

C.S.I. Foto i Video
Ul. Żytnia 15
01-015 Warszawa
www.e-csi.pl
e-mail: info@e-csi.pl
tel. 022 3792090

Pozdrawiam :c22

Pozdrawia Starosta :grin:
arekgogula
Początkujący

Dzięki jutro jeszcze przetestuję i zadzwonię do serwisu

profile.country.PL.title
remolmar
Poszukiwacz

śmieszna sprawa, podłączyłem aparat z oryg. batria ( ta uszkodzona ) do kompa ab sciagnac zdjecia. byc moze przypadek a moze cos pomoglo bateri bo wrocila do stanu z przed uszkodzenia :) chodzi az milo.

niewiem gdzie lezal problem.