anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Software do sony alfa 350

kamil1114
Początkujący

Software do sony alfa 350

Jak to jest z oprogramowaniem do alfy 350 , sony co jakiś czas wydaje nowsze wersje i można sobie samemu zaktualizować , czy wogóle nie wydają , albo można zaktualizować tylko w serwisie ?

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

nie ma update'u software do α

nie ma potrzeby by był wydany ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
kamil1114
Początkujący

No to szkoda , bo wyszła/wyjdzie teraz alfa 380 , zauważyłem , że ona ma inny soft. A ta alfa 380 jest dużo lepsza od 350 , bo dopiero co kupiłem alfe 350.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

dlaczego uważasz, że jest wiele lepsza ?
i co masz na myśli pisząc:

kamil1114 napisał(a):

zauważyłem , że ona ma inny soft.


co dokładnie zauważyłeś ?
co takiego Ci się spodobało w sofcie ?

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
kamil1114
Początkujący

Źle to napisałem , to miało być w formie pytania , czy ta alfa 380 jest dużo lepsza od 350 ?

Odnośnie softu , nie twierdzę , że w alfie 380 jest lepszy , bo go nie znam , ale jest na pewno nowszy , tutaj http://www.sony.pl/hub/dslr/block/2/subblock/1 są screeny z nowego wyświetlacza. Jeżeli dobrze zrozumiałem zdanie napisane na tej stronie: " Zobaczysz na nim, jak wybrane ustawienia ekspozycji wpłyną na ostateczny wygląd zdjęcia. " to oznacza że nowa alfa 380 ma podgląd głębi ostrości. Głównie chodziło mi o to , że jeżeli tam jest inny soft , to czemu nie wgrać by do alfy 350 innego , nowszego softu , który miałby na przykład poprawioną jakąś ważną opcję , typu ilość klatek na sekundę.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

kamil1114 napisał(a):

A ta alfa 380 jest dużo lepsza od 350 , bo dopiero co kupiłem alfe 350.


Trudno pisać o "lepszości" bo to tak naprawdę bardzo podobne aparaty. :P

Różnią się głównie kształtem, ciężarem, położeniem przycisków i menu oraz tym, że A380 obsługuje dwa rodzaje kart pamięci (MS Duo i SD), zupełnie inne od tych w A350 (ta obsługuje karty Compact Flash). Inna jest też bateria w obu modelach.

Masz bardzo dobry aparat!
Skup się na zdjęciach, a nie na kwestii "lepszości".

:)

kamil1114
Początkujący

To mnie pocieszyłeś , bo cały czas myślałem czy nie popełniłem błędu , że nie kupiłem canona eos 450d. Pojechałem po canona , ale dowiedziałem się w sklepie , że canon nie ma stabilizacji obrazu w korpusie. Nie wiem czemu , ale wszyscy polecają canona , a sony odradzają. Mówią że sony powinno telewizory produkować

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kamil1114 napisał(a):

Nie wiem czemu , ale wszyscy polecają canona , a sony odradzają. Mówią że sony powinno telewizory produkować


jak ktoś nie potrafi robić zdjęć, to zawsze będzie zwalać na sprzęt ;)

ja potwierdzę słowa Lajama - skup się na fotkach. Masz bardzo dobre narzędzie w rękach

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
kamil1114
Początkujący

Dziękuję Wam za pomoc. Racja , podstawa to umiejętności !