anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Fotopolis EXPO 2010 / Piknik lotniczy Góraszka

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Fotopolis EXPO 2010 / Piknik lotniczy Góraszka

Do ostatniej chwili nie było pewności, czy pojawimy się na targach Fotopolis EXPO. Jak wiecie, w tym samym czasie mamy Góraszkę- piknik lotniczo-fotograficzny. Zdecydowaliśmy się być w dwóch miejscach jednocześnie. :D

Góraszka.
http://www.piknik-goraszka.pl/

Na pikniku spotkacie Krzysia, Jacka ( „sprzętowca” :c34 ) i Piotrusia z Foto Teamu. Na miejscu zapewne będzie możliwość sprawdzenia swojej lustrzanki z wybranym obiektywem.

Fotopolis EXPO
http://expo.fotopolis.pl/index.php?n=10930

To jeszcze niewielka impreza fotograficzna, ale jak widać nie mogło nas tam nie być. :D
Na targach prezentowane są aparaty NEX, lustrzanki oraz BRAVIA 3D.
W sobotę spotkacie Lajama :c61 , a w niedzielę Lajama i SZFENDAKA :c61 :c61 . Ja również postaram się być popołudniu na EXPO. Teoretycznie są dwie hale, ale życie płynie tylko w jednej :c20, nie można nie trawić – jesteśmy w hali nr 1.

Zapraszam serdecznie do Góraszki :c33 lub na Fotopolis EXPO :c33 ( w tym roku jest w czym wybierać :c21 ).

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Góraszkę odpuszczam. Pojawię się na Fotopolis.

P.S. Może jakiś browarek na Ząbkowskiej?


mefius pozwoliłem sobie skopiować Twoje pytanie do tego miejsca. Na targach jesteśmy do godz. 18.00. Później miło będzie się spotkać na chwilę i ... Czy znasz jakieś "przystępne" miejsce na ul. Ząbkowskiej?

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Relacja fotopolis
Jest Lajamek na zdjęciu :nauseated_face:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
_mefius_
Początkujący

RASTX napisał(a):

Góraszkę odpuszczam. Pojawię się na Fotopolis.

P.S. Może jakiś browarek na Ząbkowskiej?


mefius pozwoliłem sobie skopiować Twoje pytanie do tego miejsca. Na targach jesteśmy do godz. 18.00. Później miło będzie się spotkać na chwilę i ... Czy znasz jakieś "przystępne" miejsce na ul. Ząbkowskiej?


Kurcze, szkoda że tak późno przeczytałem. Wróciłem już z Fotopolisu. Spodziewałem się trochę więcej stoisk i ludzi ( tych z Foto Klubu też). Wystawa na plus.
Dziś jest jeszcze Noc Pragi. Będzie trochę atrakcji, więc polecam zostać :)