anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

GÓRASZKA 2010

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

GÓRASZKA 2010

Z przyjemnością chciałem zaprosić wszystkich do Góraszki na piknik lotniczy który będzie się odbywał 12-13 czerwca.
Jak co roku będą stały namioty Sony a dodatkową atrakcją będzie podest na który będą mieli wstęp wszyscy użytkownicy lustrzanek, kompaktów i kamer firmy Sony.
Więcej informacji na stronie http://www.piknik-goraszka.pl/index/doc ... am_Imprezy

62 ODPOW. 62
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

paulina napisał(a):

No wiesz :c20
Będę z :c29 Moją lepszą połówką :c20


Teraz już wiem :D

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Spoko w realu jestem gorsza :slight_smile:
Mój Pawko przeżył już tyle, począwszy od Góraszki 2009, Gołuchów i Radom to powtórka z rozrywki Mu nie zaszkodzi :nauseated_face:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Tylko że zmęczony jestem jak nie wiem co i po prostu boję się, że będę padnięty jak niemowle.

Poza tym muszę sobie zorganizować jakiś tani nocleg bo w poprzednim miesiącu Tunezja mnie trochę nadszarpnęła, a ten miesiąc też mam dość intensywny jeśli chodzi o opróżnianie portfela.

Oczywiście chęci są ogromne, muszę przeanalizować jeszcze pewne warianty.

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Lajamkuuuu, przyjedź!!! :nauseated_face:

Dobra, jak wszyscy w sobotę to i ja :nauseated_face: tylko muszę się do tej całej góraszki dostać jakoś.

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

colorful napisał(a):

Dobra, jak wszyscy w sobotę to i ja :nauseated_face:


http://klubkm.pl/forum/images/smilies/clap.gif

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

No Moja kolorowa przemówiła :nauseated_face:
Ela może pokażemy Bartkowi powtórkę 2009 :c34

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Nie wiem czy jestem na to gotowa, ja się przez te studia bardzo uspokoiłam, tryb wariatka mam uśpiony :c20

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

colorful napisał(a):

Nie wiem czy jestem na to gotowa, ja się przez te studia bardzo uspokoiłam, tryb wariatka mam uśpiony :c20


Elcia proszę cię :c7
Coś Mi się zdaję, że jak tylko zamienimy kilka słów od razu obudzimy dawną Elę :c34

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Jeśli już nikt nie zabierze po drodze to info o transporcie jest tutaj http://www.piknik-goraszka.pl/index/doc/Dojazd_komunikacja_miejska
Być może będę i ja :D

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

paulina napisał(a):

Ela może pokażemy Bartkowi powtórkę 2009 :c34


Zaczynam się bać :c6

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________