anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Łódzki TEAM

TMiN-----
Początkujący

Łódzki TEAM

Ciekawi mnie ilu nas z Łodzi tu jest, czy spotykacie się czasem na foto-spoty ? Pytam bo nowy tu jestem i jeszcze jak kot na pustyni nie ogarniam tej kuwety

31 ODPOW. 31
bartez-----
Początkujący

Dawno mnie na forum nie było a tu widzę że spotkanie się odbyło no i jak było :)

profile.country.PL.title
pastinac-----
Poszukiwacz

Spotkania odbywają się od pięciu lat co miesiąc. ;-)
Post-4.

bartez-----
Początkujący

He ok nie wiedziałem. Dziękuje za informacje :c22

profile.country.PL.title
kowal13
Poszukiwacz

Przeczytałem na forum o spotkaniach fotołodziaków. Jako świeży forumowicz mogę prosić o bliższe informacje w tym temacie? :c37

profile.country.pl_PL.title
majorglory
Poszukiwacz

Spotkanie wigilijne w pubie Rolling Stones (na Moniuszki) w tę sobotę o godzinie 1800.
Zapraszam w imieniu Teamu.
Aktualne informacje zawsze tutaj.

profile.country.PL.title
kowal13
Poszukiwacz

Jeżeli nie jest już za późno poszę o podanie terminu i godziny spotkania styczniowego, miejsce jak sądzę pozostaje bez zmian.

profile.country.PL.title
brancelo
Poszukiwacz

ale major wyraźnie napisał, że wszelkie aktualne informacje są podane w wątku, do którego podał linka. Proszę śledzić tamten wątek i zalecam wszelkie pytania dotyczące łódzkich spotkań zamieszczać tam, bowiem jest on uaktualniany bardzo systematycznie i zrzesza o wiele więcej aktywnych członków naszego teamu niż tutaj na forum.
Pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie na spotkania.

profile.country.PL.title
brancelo
Poszukiwacz

Informuję, że najbliższe spotkanie odbędzie się 11.01.2012 o godzinie 18 w Rolling Stone w Łodzi przy ulicy Moniuszki. Zapraszamy!

profile.country.PL.title
szogoon
Nowicjusz

Jest pomysł wynajęcia lokalu w Łodzi na studio i pomieszczenie spotkań łódzkich.
Koszt wynajęcia to około 500~600zł, póki co jest kilku chętnych i bardzo liczymy, że nasze grono się powiększy.
Szczegóły: http://klubkm.pl/forum/showthread.php?t=9330&page=195

Zelmer
Początkujący

Kto ma ochote zobaczyc i wysluchac Jacka Boneckiego w Lodzi 25-go lutego zapraszam na Stronke

Sam bym sie chetnie wybral, ale zobacze jak bede stal z praca w tym okresie :c3