anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Slow kilka o autoryzowanym serwisie Sony

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Slow kilka o autoryzowanym serwisie Sony

Wsrod uzytkownikow roznych marek aparatow i obiektywow slychac wiele glosow niezadowolenia. Legendarne sa opowiesci o serwisie Canona, a Nikon dorobil sie juz nawet wlasnej strony internetowej stworzonej przez wyczerpanych od problemow Klientow ( http://www.polishnikonservice.com" target="_blank zamieniony na: http://www.zoltyserwisfotograficzny.info" target="_blank po przedsadowych grozbach Nikona - co swiadczy o zalosnym poziomie firmy Nikon, ale mniejsza o to).

Chcialbym podzielic sie uwaga na temat autoryzowanego serwisu Sony. Omowie konkretny przypadek, poniewaz uwazam, ze pozytywne aspekty powinny pojawiac sie takze, a nie tylko niepochlebne.

Dziecko zbilo mi obiektyw... hm... dokladniej filtr. W zalaczeniu zdjecie. Niestety tak niefortunnie, ze filtr sie zablokowal i nie bylem w stanie go w zaden sposob odkrecic. Udalem sie do autoryzowanego serwisu Sony w Warszawie... Panowie pokrecili glowami i powiedzieli, ze moze to potrwac nawet tydzien i koszty dopiero potwierdza.

Telefon z serwisu Sony odebralem juz nastepnego dnia. Obiektyw byl gotowy do odbioru, a naprawa byla za darmo. Domyslam sie, ze byc moze odkrecenie tego filtra zajelo kilka minut, ale nie zmienia to faktu, ze byl to mily gest, ktory trzeba docenic i o ktorym powinno sie opowiedziec.

Staram sie byc obiektywny. Krytykuje Sony za pare rzeczy, ale jak na razie - serwis ma u mnie duzy plus.

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

dlaczego Shoutbox ?
przenoszę temat w odpowiednie miejsce czyli do "CSI FOTO I VIDEO"

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

kris napisał(a):

dlaczego Shoutbox ?
przenoszę temat w odpowiednie miejsce czyli do "CSI FOTO I VIDEO"



Nie byl to serwis CSI na Zytniej... dlatego umiescilem ten post w Shoutboxie.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

buzz napisał(a):

Nie byl to serwis CSI na Zytniej... dlatego umiescilem ten post w Shoutboxie.


moja wina - nie doczytałem (nie spotkałem się z sytuacją, że ktoś sprzęt dSLR naprawia poza CSI :c7 ) , zatem "luźne rozmowy" będą lepszym miejscem (niż Shoutbox) :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

kris napisał(a):

nie spotkałem się z sytuacją, że ktoś sprzęt dSLR naprawia poza CSI



Jezeli jest szyld Sony z informacja, ze jest to autoryzowany serwis... to jest mi to obojetne gdzie sie on znajduje (a ten konkretny mam akurat po drodze). To jest jak z samochodem. Posiadam Honde i czy oddam ja do AUTORYZOWANEGO serwisu A czy B... powinno byc obojetne. Obsluga musi byc ta sama.
Podsumowujac: dobrze to swiadczy o serwisie Sony.

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

no i wszystko super , ale nie podoba mi się jedno , czemu całą winą obarczasz dziecko - to chyba nie jego wina? :)