anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Visty do SP1 na FZ21M

bajt
Początkujący

Aktualizacja Visty do SP1 na FZ21M

Witam

Probowalem zainstalowac SP1 na Viscie ale dostaje komunikat ze sie nie udalo i system cofa wszystkie zmiany.

Mial ktos taki problem?

7 ODPOW. 7
bajt
Początkujący

Poradzilem sobie 😉

Wazna byla kolejnosc instalowania 2 poprawek ze strony Vaio.

pozdrawiam

frediii
Początkujący

cześć jaka to była kolejność i jakie poprawki bo mam ten sam problem ale w VGN-FZ31M

odmi
Początkujący

Wczoraj reinstalowałem system na VAIO FZ31M,
oczywiście SONY zapomniało o jednym sterowniku na swojej stronie :slight_smile:

ale Service Pack 1 poszedł bez problemów.

Vista -> Sterowniki -> Vaio Tool -> Service Pack 1

szytybur
Poszukiwacz

Tzn. co zrobiłeś, jak okazało się, że system cofnął instalację service packa?
Zainstalowałeś jeszcze hotfixi czy coś takiego?
(Sz)

profile.country.PL.title
radosiak
Nowicjusz

nalezy zainstalowac 2 hotfixy ze strony: http://support.vaio.sony.pl/downloads/updates/updates.asp?site=voe_pl_PL_cons&c=0&s=VGN-FZ&m=2805&os...
Microsoft Hotfix Package KB937287
Microsoft Hotfix KB947506
a potem SP1

kolejnosc instalowania poprawek jest wazna!

pawelwiejek
Początkujący

Jestem właścicielem Notebooka Sony Vaio FZ11M, ale nie chciałem zakładać kolejnego wątku w tej samej sprawie, dlatego piszę tutaj.

Mam problem z zainstalowaniem SP1, od początku odkąd się pojawił. W systemie są zainstalowane wymagane poprawki w prawidłowej kolejności (są wyświetlone na liście zainstalowanych poprawek z komentarzem Successful). Mimo to instalacja SP1 nie konczy sie powodzeniem. System przywraca sie do ustawien sprzed instalacji. (Instalation Failed, Reverting Changes, Do not turn off Your Computer). Sprawa byla zglaszana pomocy technicznej Microsoftu, jednakze po kilku probach i zasugerowanych rozwiazaniach, ktore nic nie daly, sprawa zostala zamknieta.

Czy na moim komputerze nie da sie zainstalowac SP1?

profile.country.PL.title
radosiak
Nowicjusz

ja mialem ta sama sytuacje. po ponownym zainstalowaniu hotfixow, ktore podalem, sp zainstalowal sie. moze jeszcze sprobuj wylaczyc kontrole konta uzytkownika na swoim profilu. zakladam ze masz uprawnienia administratora