anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dostępność modelu 8"

krkx-----
Początkujący

Dostępność modelu 8"

Dlaczego ten model jest już niedostępny? I czy na wakacje będzie jakiś inny (nowy) który też będzie posiadał 8" ? Czy wiecie coś na ten temat?

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

Tyle tylko że ten rynkowy sukces chyba jednak dla SONY okazał sie za mały
Vaio P przeszło do historii

Osobiscie się nie dziwię

Gdyby wewnątrz siedział dwurdzeniowy procesor Intela ULV a komputer byłby wykonany podobnie jak VPC-SB przy cenie max RRP 2200-2300 sam bym się skusił

jsobolew
Początkujący

Myślisz, że metalowy komputer bez aktywnego chłodzenia to dobry pomysł? :D A jak już wcześniej widziałem, Sony uznał że na miejsce P da tablet (Sony S2), bo teraz jest na nie wzięcie.

A ja bym się skusił na Xperię Arc, gdyby była za 1zł w 30zł abonamencie ;)

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

Aluminium doskonale przewodzi ciepło w przeciwienstwie do lichego plastiku. Po wtóre, pisałem o procesorze ULV który sam z siebie ma bardzo zaniżony parametr TDP
Mam u siebie komputerek z procesorem U7600 VGN-TZ31- wspaniała rzecz na wyjazdy


A co do cen

Ja nie pdoałem ceny z kosmosu ani nie zasugerowałem nierealnej konfiguracji.
Popatrz sobie co oferuje (i za ile) konkurencja. Dzisiaj SONY jest o wiele słabszą marką niż Apple - im szybciej zda sobie z tego sprawę, tym lepiej dla niej samej.
Większość klientów prędzej kupi iPad'a niż zrobiło to samo wobec VaioP i podobnie będzie z S2. Sprzedaż będzie- w to nie wątpię - ale na pewno nie będzie mowy o spektakularnym sukcesie rynkowym.

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

Dzisiaj sprawiłem sobie Tablecik. Zanim zdecydowałem się na iPad'a2 - dałem szansę SONY.
Niestety - jego tandetnosć wykonania odrzuca na K-I-L-O-M-E-T-R
Jak można wypuśić takie coś w cenie konkurenta który ma 90% rynku i jest o TRZY klasy lepiej wykonany ? Ktos w SONY chyba żyje w alternatywnej rzeczywistosci...