anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vaio CS11 i XP

Marianob85
Początkujący

Vaio CS11 i XP

Witam.

Czy komuś udało sie odpalić na tym notebooku zmiane podświetlenia ekranu. Poinstalowałem Vaio Event service dla XP i reszte stuff'u, próbowałem zmodować drivery NVIDI z obsługą zmiany podświetlenia ale nic to nie dało ( moze źle zmodowałem ). Pod Win7 mi sie to bezproblemowo udało, a pod XP cos nie chce ruszyć 😐

4 ODPOW. 4
vwredhat
Początkujący

w xp musisz recznie wyedytowac plik VESConfig z vaio event :slight_smile: ewentualnie sprobuj paczki z fz21m 2 pposty nizej pozdr.

Marianob85
Początkujący

Niestety nie robi 😞

Marianob85
Początkujący

Chmm. W tym pliku jest wpis "machine ID in decimal". Jak wykminić który to moze być mój numer ?? Bo widze jeszcze w power managmend pliki ini z ustawieniami. Moze tam mojego nie ma ??

Marianob85
Początkujący

Udało mi sie znaleść działająca konfigurację oprogramowania wraz ze sterownikami do modelu Vaio CS11S/Q.

Ze strony http://www.sony.com.sg/support/download/285502/product/vgn-cs13g pociąngąć wszystkie stery i aplikacje.

Instalacja w moim przypadku wyglądała tak ( w kolejności 😞

Sterowniki:
* Chipset, BT, Audio, Modem, KB835221.exe, LAN, MS, MS-Icon, SD, Wifi-Intel, SONYNC.EXE
* Stery do Nvidi ( reboot )

Aplikacje:
1) Pierwsze to .net 2.0 ( Framework2.zip.EXE ) do pobrania również ze strony microsoft
2) Sony_Shared_Library.EXE
3) Sony_Utilities_DLL.EXE
4) Setting_Utility_Series.EXE
5) VAIO_Control_Center.EXE
( reboot )
6) VAIO_Power_Management.EXE
7) VAIO_Event_Service.EXE

Nie wiem czy kolejność jest obowiązkowa ale od 2-ch miesięcy szukam konfiguracji w której działałaby obsługa zmiany podświetlenia ekranu. I wreszcie finito.

Z tego co można wyczytać a stronie podanej na początku posta:
1. Plug and Display function does not work.
2. Fn+F9/F10 (Zoom in/Zoom out) function key cannot work.
3. Capture button cannot be used.
4. AV Mode button cannot be used.
5. Hard disk Drive protection function cannot be used.
6 Some contents in Bluetooth Utility help file are not correct.
7. There is no manual of how to use XP.
7. Sounds are not output when playing back DVD titles that uses Dolby Digital Sounds via Windows Media Player.
9. Blu-ray drive function is not supported.
10. Bluetooth GPS Unit does not work.

Pozdrawiam. Mariusz.