anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

vaio VGN-FZ21Z i napęd BD

krzysztofvaio
Początkujący

vaio VGN-FZ21Z i napęd BD

witam wszystkich
mam taki problem z moim vaio vgn-fz21z otóż zainstalowałem sobie system win xp - formatując przy tym dysk a co za tym idzie została utracona partycja recovery - z wszystkimi driver'ami - jako że miałem problemy ze sterownikami do karty dźwiękowej sigmatel brak sterowników pod xp - zainstalowałem na nowo system MS VISTA PL i teraz mam taki problem zassałem z sieci program do odtwarzania dvd również i bleRay WINDVD 8 po włożeniu do napędu płyty z filmem w tym przypadku SPIDERMAN 3 pojawia się logo wytwórni filmowej i dalej cisza nic się nie dzieje - dodam że nie jest to ten WinDVD for BD - wszystkie aplikacje do odtwarzania dvd/blueRay nie potrafią tego filmu odczytać dodam że na playStation 3 film od razu startuje i wszystko działa

proszę o pomoc

2 ODPOW. 2
wtyk
Początkujący

Witam.
Masz cos nie tak ze sterownikami od karty grafiki albo masz ustawione naraz wyswietlanie na 2 monitorach.
Nie polecam instalowania systemu samemu a zwlaszcza polskiego.
Przy tym co sony sam instaluje wszystko zawsze dziala jak trzeba (jedynie ma poczatku trzeba wywalic troche zbednych dupereli)
Odzyskac system mozna z ukrytej partycji, od tego jest ktorys z F** ( do przeczytania w instrukcji).

Pozdrawiam

odmi
Początkujący

Witam.
Nie polecam instalowania systemu samemu a zwlaszcza polskiego.
Przy tym co sony sam instaluje wszystko zawsze dziala jak trzeba (jedynie ma poczatku trzeba wywalic troche zbednych dupereli)




a to niby dlaczego? sony nie stosuje windows sony update tak jak inne firmy dell czy hp gdzie dogrywaja swoje biblioteki!

Windows to windows, odinstalowywujac soft nie wiele zmienisz, zawsze lepiej jest przeinstalowac windows na nowy czysty system pozbiawiony wszelkich tralii. Tak samo bzdurne twierdzenie (zwlaszcza w przypadku windows vista) ze polski system jest gorszy. Jak bys doczytal to bys wiedzial ze wszystkie systemu z rodziny windows vista opieraja sie na tych samych regulach i zalozeniach roznia sie tylko zlokalizowane nakladki.