anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VAIO VGN-FZ21Z

Sun-ra
Początkujący

VAIO VGN-FZ21Z

POMOCY NIE ZROBIłEM KOPI ZAPASOWEJ JAK MAM PRZYWRóCIć SYSTEM?
???????

9 ODPOW. 9
maciej73
Początkujący

Witam. Z partycji odzyskiwania systemu. Uruchom program do odzyskiwania systemu. Pozdrawiam.

Sun-ra
Początkujący

Ok sprubuję dziekuję!

malojk
Początkujący

jaki to jest program ??czyli mam rozumiec ze na tej ukrytej partcji jest kopia zapasowa systemu ??

NetHolik
Początkujący

jaki to jest program ?
VAIO Recovery Center .
Na ukrytej partycji znajduje się cały system wraz z oprogramowaniem VAIO.

malojk
Początkujący

A jezeli nie mam tego oprogramowania.Skad moge go pobrac??Formatowalem dysk i podzielilem go na partycje,czy gdy uzyje Recovery Center strace wszsytkie partycje i bede mial odnowa tylko jedna??

Gural
Początkujący

POMOCY NIE ZROBIłEM KOPI ZAPASOWEJ JAK MAM PRZYWRóCIć SYSTEM?
???????


to może okazać sie nie takie proste :laughing:

Niestety nie wiedzieć czemu przy zakupie vaio dostaje sie ładnie zainstalowany system z dodatkowymi programami lecz NIE MA ZROBIONEGO OBRAZU SYSTEMU na ukrytej partycji systemowej, partycja ta jest pusta :slight_smile:
Po zakupie należy samemu wykonać backup systemu za pomącą programu recovery.

Jednym słowem jeżeli nie zrobiłeś recovery przed sformatowaniem to pozostaje ci zamówić ze sony płytki instalacyjne, koszt 150 PLN.

odmi
Początkujący

POMOCY NIE ZROBIłEM KOPI ZAPASOWEJ JAK MAM PRZYWRóCIć SYSTEM?
???????


to może okazać sie nie takie proste :laughing:

Niestety nie wiedzieć czemu przy zakupie vaio dostaje sie ładnie zainstalowany system z dodatkowymi programami lecz NIE MA ZROBIONEGO OBRAZU SYSTEMU na ukrytej partycji systemowej, partycja ta jest pusta :slight_smile:
Po zakupie należy samemu wykonać backup systemu za pomącą programu recovery.

Jednym słowem jeżeli nie zrobiłeś recovery przed sformatowaniem to pozostaje ci zamówić ze sony płytki instalacyjne, koszt 150 PLN.



Hmm.. nie zgodzę się z tym, mam dwa FZ21M i FZ31M wszystkie w momencie zakupu miały recovery na ukrytej partycji i jako opcje można było zrobić dodatkowo płyty DVD.


Problem jest natomiast z całym tym smietnikiem, takiej ilości zbednego trialowego softu już dawno nie widziałem. Dlatego warto przeinstalować system z nośnika OEM i doinstalować sterowniki ręcznie.

Natomiast mam pytanie, 150zł to nie majątek więc może ktoś zamawiał i wie czy płyty z SONY to zwykle zrobione na notebooku recovery z całym śmietnikiem czy może czysty system tylko z aplikacjami SONY ??

marekbe
Początkujący

Na ukrytej partycji jest system. Nie trzeba nic zamawiać z Sony, tylko podczas rozruchu "deptać" F10 :tongue:

Gural
Początkujący


Natomiast mam pytanie, 150zł to nie majątek więc może ktoś zamawiał i wie czy płyty z SONY to zwykle zrobione na notebooku recovery z całym śmietnikiem czy może czysty system tylko z aplikacjami SONY ??


Płytki zawierają obraz systemu wraz z zainstalowanymi aplikacjami, czyli cały ten kram 😕 dlatego z tego zrezygnowałem.