anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Program do tworzenia w HD.

fix-----
Początkujący

Program do tworzenia w HD.

Czesc, proszę o informację.

Poszukuję programu, który umożliwi mi scalenie oraz obrobienie filmików nagranych w jakości HD.

kamera: Sony hdr cx520

Dziękuję i pozdrawiam

19 ODPOW. 19
wideoaktywny
Początkujący

Z darmowych zainteresuj się programem Windows Movie Maker, który znajdziesz w Windowsie.

Z płatnych ale niedrogich programów zwróć uwagę na Pinnacle Studio lub Vegas Movie.

trybas
Początkujący

Sony Vegas pozwala na łączenia oraz obrabianie filmów w jakości HD, dodatkowo jest intuicyjnym programem, łatwo można się w nim odnaleźć :) .

fix-----
Początkujący

Witam

Jak polecaliście zaopatrzyłem się w program Sony Vegas 10, rzeczywiście jest fajny.
Mam jednak pytanie do użytkowników programu. Jaki polecanie format zapisu filmu aby możliwie jak najkrócej trwało przetwarzanie i najmniej tracić na jakości.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

takiego złotego środka nie ma niestety :)

trybas
Początkujący

Tutaj rzeczywiście nie ma niestety takiego "idealnego" środka. Jeżeli sprzęt daje radę odczytać płynnie obraz zapisany w wyższej rozdzielczości, to jednak warto poczekać.

fix-----
Początkujący

Dobra , to jakie ustawienia w stosujecie ??

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

zajżyj tutaj było już o tym nie raz pisane na forum: viewtopic.php?f=258&t=8095

fix-----
Początkujący

:c22

trybas
Początkujący

Ja zapisuje obraz z Sony Vegas 9 jako Video for Windows *.avi na standardowych ustawieniach. Z tego co pamiętam w Sony Vegas 10 wygląda to nieco inaczej. Jak tylko dostane gdzieś dostęp postaram się w skrócie zarysować dostępne opcje. :c20