anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

dysk zarejestrowany pod tv, komputer go nie czyta

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
Grinn3r
Początkujący

dysk zarejestrowany pod tv, komputer go nie czyta

Witam, posiadam tv sony bravia kdl 40ex525 podłączyłem do niego dysk w celu nagrania filmu, zarejestrowałem, po nagraniu chciałem podłączyć dysk pod komputer niestety, PC nie czyta dysku czy wiece co moge zrobić aby dysk był w pełni kompatybilny z komputerem ? próbowałem go wyrejestrować niestety nic mi to nie dało (chyba że robiłem coś źle), bardzo prosze o jakieś wskazówki. I mam jeszcze jedno pytanie, załóżmy że komputer wyszukał by dysk to czy jest możliwość przeniesienia nagranego filmu na dysk komputerowy ?  Z góry dziękuje  Z góry dziękuje

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.
Nagranie materiały z telewizora można odtwarzać tylko na telewizorze. A jeśli chodzi o ponowne używanie dysku - po podłączeniu do komputera naciśnij prawym na mój komputer -> zarządzaj -> zarządzanie dyskami -> i tam sformatuj, oraz jeśli jest potrzeba utwórz partycję, na tym podpiętym dysku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.
Nagranie materiały z telewizora można odtwarzać tylko na telewizorze. A jeśli chodzi o ponowne używanie dysku - po podłączeniu do komputera naciśnij prawym na mój komputer -> zarządzaj -> zarządzanie dyskami -> i tam sformatuj, oraz jeśli jest potrzeba utwórz partycję, na tym podpiętym dysku.

profile.country.pl_PL.title
Grinn3r
Początkujący

Witam, dziękuje za odpowiedz, niestety twoje wskazówki nie pomogły nie moge go sformatować wchodze w zarządzanie dyskami klikam na dysk prawym przyciskiem i po rozwinieciu paska żadna z opicij nie jest dostepna oprocz "usuniecia partycij" i "pomocy".

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

W takim razie usuń partycję i stwórz ponownie ją ( wybacz że o tym nie napisałem - wyleciała mi z głowy ta opcja ).
Nie martw się - usunięce partycji nic nie popsuje :