anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-40EX650 - połączenie bezprzewodowe

waldek351985
Nowicjusz

KDL-40EX650 - połączenie bezprzewodowe

mam problem z polaczeniem telewizora KDL-40EX650 bezprzewodowo z ruterem(tepsy), przewodowo jest wszysko ok, a bezprzewodowo wszukuje moją siec ale przy zakańczaniu jest komunikat bez powodzenia

 

Edytowanie postu: przeniosłam treść postu z tematu do okna tekstu.


Pozdrawiam,

Karolin_L

3 ODPOW. 3
jasiek1971
Nowicjusz

Witam !!

Zmień ruter na ruterach tpsa bezprzewodowo raczej się nie połączy , ja mam ruter tp-link do neostrady , TV chodzi jak trzeba , taki ruter to koszt ok. 150zł , jak dla kogo dla mnie warto było zmienić mam domową sieć WI-Fi do telefonów kompa i TV z czego można ten KDL sterować właśnie smartfonem oraz bezpośrednio oglądać filmiki czy zdjęcia ze smarfona , polecam . 

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.

Myślę, że nie powinno być problemów z połączeniem - routery od TP są moim zdaniem dosyć specyficzne, ale działają i nie miałem na Liveboxie problemów z Wi-Fi.

Podstawowe pytanie to jaki sposób kodowania masz ustawiony na routerze?

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Ja podczas podłączania Bravii pod router (kiedyś był to Livebox o którym pisze Mylagos) od TP musiałem wcinąć i przytrzymać przycisk REG na routerze. Dopiero wtedy router wpisywał Bravię na listę "zaprzyjaźnionych urządzeń" i zezwalał na połączenie z siecią. Stare dzieje :wink:

Zgodzić się muszę z Kolegą powyżej - routery te to na prawdę specyficzna konstrukcja.

Pozdrawiam Stubb