anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-40W5500

mikeszto
Początkujący

KDL-40W5500

Jakie są Wasze opinie na temat wymienionego modelu TV?
Czy waro kupic ten model TV , czy może polecacie coś innego w przedziale cenowym do 4.000 zl ?

Mikesz

155 ODPOW. 155
Tomski1976
Początkujący

Dzieki za opinie.
Nic tylko przejsc sie do jakiegos sklepu RTV i sprawdzic jak to naprawde wyglada. Oczywiscie ich źródło analogowe moze byc innej jakosc niz moje i dac inny efekt, ale chyba jednak warto sprawdzić.

Tomski1976
Początkujący

Jeszcze jedno pytanko, które zadałem w innym miejscu tego forum, ale moze tez mi odpowiecie. Planuje takze zakup kina domowego do tego modelu KDL-40W5500.
Moim wymogiem jest aby tylne glosniki byly bezprzewodowe. Kino bedzie glownie uzywane do ogladania filmow oraz TV, rzadziej muzyka.

Patrzylem na model kina DAV-DZ860W, jak jest Wasza opinia, moze cos inego lepiej by wspołgrało z modelem W5500 ?

slawek.u
Początkujący

Tomski1976 napisał(a):

DAV-DZ860W


Na 100% będzie współpracowało elegancko... :c2
Ja mam starszy model, choć z wyglądu identyczny i współpracuje super. Po ustawieniu wszystkich obcji w kinie, pilot schowałem do szuflady i używam tylko pilota do telewizora.
A co do bezprzewodowości głośników, to teraz praktycznie każde kino posiada taką możliwość, moje też. Po prostu dokupuje się taką przystawkę (jeśli nie ma jej w kinie przy zakupie), którą samemu montuje się kinie. Jest wszystko opisane w instrukcji co i jak. Ja z tego zrezygnowałem, bo nie chce mi się co trochę doładowywać akumulatorków...

oldguest
Początkujący

bo nie chce mi się co trochę doładowywać akumulatorków...



:shock: ale tam nie ma akumulatorów. Tą skrzyneczkę dokupuje się owszem ale ona jest podłączona do prądu.

slawek.u
Początkujący

A co jest w głośnikach...?

oldguest
Początkujący

Głośniki są podłączone do tej skrzyneczki a skrzyneczka do prądu.

slawek.u
Początkujący

ale tam nie ma akumulatorów. Tą skrzyneczkę dokupuje się owszem ale ona jest podłączona do prądu.


Przeglądam instrukcję i nie rozumiem tego podłączenia...kumpel w Panasonicu ma w tylnych głośnikach akumulatorki, a tu bezprzewodowe podłączenie polega na funkcji S-AIR.
W tej instrukcji jest napisane - S-AIR służy do przesyłania cyfrowych sygnałów audio drogą radiową bez zastosowania kompresji przy użyciu pasma ISM na przykład w sieci LAN i Bluetooth.
Czyli, dokupuje się tą skrzyneczkę-kostkę (nadajnik zgodny z S-AIRem) którą wkłada i przykręca się z tyłu do kina-odbiornika. Następnie piszą żeby to zainstalować.
Ale co się robi z tylnymi głośnikami...? Co dalej...?

oldguest
Początkujący

Kupuje się zestaw. Nadajnik kartę montuje się z tyłu kina domowego. A tylne głośniki podłącza do skrzyneczki (w której też jest taka karta jak wyżej), ta z kolei jest podłączone do prądu. Bezprzewodowo jest między tymi kartami.

Dołączam zdjęcie tego tylnego wzmacniacza. Do tego w zestawie są te 2 karty.

slawek.u
Początkujący

Teraz już prawie,prawie kapuję...dzięki :thumbsup:
Kupując kiedyś kino, facet mi "tłumaczył", ale chyba sam nie miał zielonego pojęcia...

Tomski1976
Początkujący

Witam,
Bedac dzisjaj w sklepie na wystawie zauwazylem dwa nowe modele Sony wersji W -
40W5710 oraz 40W5720.

Mam pytanie jakie sa roznice miedzy tymi modelami a W5500 ? Na stronie Sony, nie mozna dodac tych dwoch mdoeli aby bezposrednio porownac sobie wszystkie razem.

Czy moze wstrzymac sie z zakupem W5500 i zastanowic sie nad tymi dwoma wyzej wymienionymi modelami ?