anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-40W5500

mikeszto
Początkujący

KDL-40W5500

Jakie są Wasze opinie na temat wymienionego modelu TV?
Czy waro kupic ten model TV , czy może polecacie coś innego w przedziale cenowym do 4.000 zl ?

Mikesz

155 ODPOW. 155
Tomski1976
Początkujący

co myslicie o ponizszej opinii.
cytuje: "...Telewizor Samsung serii B650. Polecam zrobić od razu aktualizację softu -jest dotępny na tronie Samsunga. Zresztą aktualizacja softu jest jego atutem. W przyszłości będzie można dogrywać kodeki nezbędne do odtwarzania filmów kompresowanych różnymi nowymi kodekami. Byłem zainteresowany Sony 40W5500, niestety w Sony Centrum dowiedziałem się, że ta firma nie stosuje aktualizacji oprogramowania. A na chwilę obecną ich telewizory nie "czytają" filmów z pendriv'ów i dysków zewnętrznych. I to przeważyło za wyborem telewizora Samsunga."

mozecie sie odniesc do powyzszego ? czy to prawda ?
jakbyscie jeszcze mieli porownywac kdl-w5500 do podobnych telewizorów 40' innych firm, ktore sa porownywalne co do jakosci ?

slawek.u
Początkujący

Tomski1976 napisał(a):

zauwazylem dwa nowe modele Sony wersji W -
40W5710 oraz 40W5720.
Mam pytanie jakie sa roznice miedzy tymi modelami a W5500 ?


Różnią się tylko kolorem obudowy głośników na dole... :c2

Tomski1976 napisał(a):

Byłem zainteresowany Sony 40W5500, niestety w Sony Centrum dowiedziałem się, że ta firma nie stosuje aktualizacji oprogramowania.


Bzdura....właśnie niedawno robiłem aktualizację softu....przejrzyj forum jest trochę o aktualizacji i np. zajrzyj do tego tematu :smileyarrow: "

Tomski1976
Początkujący

... czy W5500 nie czyta filmow z USB (tylko zdjecia i muzyke?), czy moze tylko okreslone formaty ? Moze jest jakas aktualizacja ktora ta funkcje umozliwia ?

slawek.u
Początkujący

Poprzez USB (z pendriva) czyta filmy w formacie MPEG1, jeżeli takowych nie posiadasz i bardzo Ci zależy, to zawsze można filmik przekonwertować.
Dalej - poprzez USB czyta - muzę pliki MP3, zdjęcia pliki JPEG, RAW.
Nie było jeszcze takiej aktualizacji, żeby czytał np. Divixy.... :c2...też bym chciał taką aktualizację, ale jak na razie cisza...

Natomiast TV czyta wszystko, gdy podłączysz go z komputerem metodą DLNA.

Tomski1976
Początkujący

Slawek, czy bede mogl podlaczyc ten TV z kompem poprzez LiveBoxa neostrady ? LiveBoxa uzywam do bezprzewodowego internetu - chodzi na nim moj stacjonarny i laptop tez (bez zadnych kabli) :))

Tomski1976
Początkujący

... jeszcze jedno pytanie ... czy przy zakupie przez sklep internetowy cała kwotę trzeba przelac przy zamowieniu, czy mozna dopiero zapłacić przy odbiorze towaru ?
Co jeżeli osobiście odbierze sie towar w jakims punkcie sprzedazy ?

oldguest
Początkujący

Przez USB czyta także AVCHD. MPEG2 też ale wszystko z sprecyzowanych konkretnie wersjach. Polecam podłączyć pod sieć i wszystko konwertuje w locie PS3 Media Server.

Razak-----
Początkujący

Tomski1976 napisał(a):

... czy W5500 nie czyta filmow z USB (tylko zdjecia i muzyke?), czy moze tylko okreslone formaty ? Moze jest jakas aktualizacja ktora ta funkcje umozliwia ?



Tylko określone formaty, ale na dobrą sprawę od czego są odtwarzacze z wyjściami USB, kieruj się raczej jakością obrazu. Tym bardziej jeśli masz duże nasłonecznienie pomieszczenia to wtedy matryca glass zdecydowanie odpada bo będziesz miał po prostu lustro.

Co do wysyłki i płatności zależy od sklepu, niektóre dopuszczają płatność przy odbiorze i wtedy ja najbardziej, inne zaś wymagają przed płacenia całej bądź części kwoty....

slawek.u
Początkujący

Tomski1976 napisał(a):

..czy przy zakupie przez sklep internetowy cała kwotę trzeba przelac przy zamowieniu, czy mozna dopiero zapłacić przy odbiorze towaru ?


Jak sobie tylko życzysz...nie spotkałem się jeszcze, żeby któryś sklep robił problemy. Kupiłem poprzez internet trzy TV sobie, jeden teściowej i lodówkę rodzicom...
Pierwszy TV kupiłem 3 lata temu, połowę kwoty płaciłem na raty, a drugą połowę gotówką przy odbiorze. Obecny telewizor kupiłem na raty płatne od stycznia...Teściowej telewizor za gotówkę płatne przy odbiorze. Także widzisz, prawie wszystkie możliwe obcje... :c2

Tomski1976 napisał(a):

Co jeżeli osobiście odbierze sie towar w jakims punkcie sprzedazy ?


Nic, jeśli byłaby taka możliwość, to zaoszczędzisz na opłacie za dostawę, natomiast wydasz na Taxi, no chyba, że masz tak duży samochód, że zmieści Ci się karton z telewizorem żeby przewieść go do domu...

A jeszcze tak przy okazji...dałem za TV na Ceneo ok. 3400 zł., a w mieście którym mieszkam w MEDIAEXPERT stoi za 4600 zł., a w Gdańsku w MEDIA WORD 4900 zł. :c3 ....widać chyba różnicę w cenie sklepy - internet... :c2
Także nawet biorąc na raty i przepłacając za dostawę i wszelkie odsetki i opłaty banku w sumie ok. 500 zł. , to i tak dużo zostaje nam jeszcze w kieszeni w porównaniu ze zwykłymi sklepami... :smileythumbsup:

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jeśli chodzi o dostawę i płatność, polecam zawsze brać opcje "za pobraniem" i kuriera. Szybciej i pewniej. Zdarzyło się parę razy, jak zapłaciłem za coś, czego nikt mi nie wysłał. Z zasady w przypadku porównywarek cenowych, niektórych aukcji powinno się również odrzucać 2-3 najtańsze pozycje. Jest prawdopodobieństwo dostania towaru "gorszej jakości", albo wogóle...