anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-40W5500

mikeszto
Początkujący

KDL-40W5500

Jakie są Wasze opinie na temat wymienionego modelu TV?
Czy waro kupic ten model TV , czy może polecacie coś innego w przedziale cenowym do 4.000 zl ?

Mikesz

155 ODPOW. 155
Tomski1976
Początkujący

jak duzy jest karton (pudło w ktorym jest TV) dla kdl 40w5500 ? :D
zastanawiam sie czy wejdzie do mojego samochodu :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jaki masz samochód? Z mniejszych samochodów wiem że do A3 po rozłożeniu foteli z tyłu telewizorek wszedł. Do kombi każdego wejdzie, ale też po rozłożeniu foteli. Wymiary kartonu ze strony Sony to:
(Szer. x wys. x gł., cm)
124,6 x 77,2 x 19,7

tomeko
Początkujący

Po złożeniu tylnych siedzeni dało zapakować się do Nissana Mikra.

Tomski1976
Początkujący

a Skoda Fabia Combi ? :D

oldguest
Początkujący

Wejdą spokojnie co najmniej 3 sztuki. Chyba że z kratką wtedy może nie wejść ani jeden.

OsiRis-----
Początkujący

Do mojego W5500 mam podłączony poprzez port HDMI N-kę.
Czasem pływa mi dźwięk - głośniej, ciszej, zanika- pytanie
czy objaw ten jest podyktowany badziewiastym kabelkiem HDMI czy jest to inny czynnik?
na wzmacniaczu analogowym sygnał z N jest poprawny. miał ktoś już taki przypadek ?

Tomski1976
Początkujący

jeszcze pytanko... czy przy odbiorze osobistym zamowienia zlozonego przez internet nadal obowiazuje prawo zwrotu nie naruszonego towaru w przeciagu 10 dni ?

slawek.u
Początkujący

Tomski1976 napisał(a):

czy przy odbiorze osobistym zamowienia zlozonego przez internet nadal obowiazuje prawo zwrotu nie naruszonego towaru w przeciagu 10 dni ?


Pewnie że tak...czy to telewizor, pralka, czy to buty masz prawo w przeciągu 10 dni oddać towar bez podania przyczyny.
W tym sklepie internetowym o nazwie "ole ole" jakieś dwa miesiące temu kupiłem córce LCD Samsunga i przeczytaj sobie $4 punkt 1, który jest zgodny z ustawą:
http://www.oleole.pl/informacje_regulamin.xml " target="_blank

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Tomski1976 napisał(a):

jeszcze pytanko... czy przy odbiorze osobistym zamowienia zlozonego przez internet nadal obowiazuje prawo zwrotu nie naruszonego towaru w przeciagu 10 dni ?



Prawo konsumenta mówi, że kiedy dokonasz zakupu (zawrzesz umowę) poza lokalem przedsiębiorstwa, to tak jak pisze Sławek - możesz odstąpić od zakupu w terminie 10 dni od daty sprzedaży. Czyli, jeśli kupisz telewizor przez Internet, a tylko go odbierzesz osobiście - to okres 10 dni powinien Ci przysługiwać. Jeśli kupisz go odbierając, to możesz być tego prawa pozbawiony. Kwestia zwrotu będzie leżała po stronie sprzedającego.

Proponuję zajrzeć w te linki:
http://4all.nazwa.pl/konsument/
http://prawa-konsumenta.wieszjak.pl/kon ... ernet.html

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

OsiRis napisał(a):

Do mojego W5500 mam podłączony poprzez port HDMI N-kę.
Czasem pływa mi dźwięk - głośniej, ciszej, zanika- pytanie
czy objaw ten jest podyktowany badziewiastym kabelkiem HDMI czy jest to inny czynnik?
na wzmacniaczu analogowym sygnał z N jest poprawny. miał ktoś już taki przypadek ?



Winą jest problem z HDCP. Spróbuj zaktualizować dekoder, albo wejdź w ustawiania (dekodera) i tam gdzieś zmień dźwięk z Digital na normalny (stereo). Powinno pomóc. W przypadku Nki można się zgłosić do punktu sprzedaży i wymienić dekoder na inny.