anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odtwarzanie filmów.

profile.country.pl_PL.title
mlodyzolw
Poszukiwacz

Odtwarzanie filmów.

Witam.


Chciałbym się dowiedzieć czy jest taka możliwość nagranego filmu na dysk twardy na cyfrowym polsacie zrzucenia na komputer i obejrzenia go na PC, mam telewizor SONY BRAVIA EX720 i nagrałem sobie film na dysk twardy na cyfrowym polsacie i chciałbym się dowiedzić czy jest taka możliwość wyciągnięcia tego dysku i podłączenia go do komputera i odtworzenia filmu na komputerze stacionarnym. :)



Z góry dziękuje i pozdrawiam. :)

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
kryniu3
Poszukiwacz

z tego co wiem to nie, prawdopodobnie żeby dysk był widoczny dla komputera bedziesz musiał go sformatować. kiedyś czytałem że platformy cyfrowe tak zabespieczają prawa autorskie.

profile.country.pl_PL.title
mlodyzolw
Poszukiwacz

Czyli jak sformatuje i na nowo zacznę nagrywać i podłącze go do komputera to będzie normalnie widoczny ?

profile.country.PL.title
kryniu3
Poszukiwacz

chodzi o to że nie da się przenieść tresci nagranych na degoderze do komputera , ja mam umowę z polsatem do czerwca i dysk zostaje mi na własność ale żeby był zwykłym dyskiem zewnętrznym bedzie musiał być sformatowany przez komputer , a wiec wszystko co na nim było nagrane z CP zostanie usunięte.

profile.country.pl_PL.title
mlodyzolw
Poszukiwacz

yhym. rozumiem czyli jak już dysk twardy nie będzie potrzebny w cyfrowym polsacie ten dysk można sformatować i korzystać z niego podłączenego do komputera :)

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Nie wiem jak to jest przy cyfrowym polsacie, ale w przypadku telewizorów Sony komputer nie rozpozna TV z nagranym materiałem. Sądzę, że jest podobnie w przypadku CP. Więc raczej nie dasz rady obejrzeć na PC nagranych materiałów. Szkoda że nie mam możliwości ani z takiego dekodera ani z TV dokładnie przetestować, bo być może któraś z dystrybucji linuxa rozpoznała partycje, a wtedy można by się pobawić w wyciąganie wideo - jednak w sumie byłoby to naprawdę trudne bo pewnie istnieją zabezpieczenia.