anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pomocy mi trzeba:)

mcp-----
Początkujący

Pomocy mi trzeba:)

Koledzy mam problem z moim 40W5500. Podłączyłem go do sieci, udostepniłem na dwóch komputerach (laptop i stacjonarny) w programie MEDIA HOME SERVER katalogi ze zdjęciami, muzyką. Gdy wybieram na telewizorze w MENU zdjęcia to TV widzi je jako małe ikonki (podobnie jest z muzyką) natomiast kiedy wybieram zdjęcie aby otworzyło sie na całym ekranie pojawia sie komunikat NIE MOŻNA ODTWORZYĆ PLIKU. Podobnie sytuacja sie ma jeśli chodzi o muzykę. TV widzi nazwy utworów natomiast po kliknięciu na pilocie OK pojawia sie komunikat jak wyżej.
Pomóżcie proszę bo już w głowę dostaję. Napewno to jakaś pierdoła a nie mogę na nią wpaść.
Z góry dzięki bardzo.

2 ODPOW. 2
Ravi-----
Początkujący

Na Media home server, prawdę powiedziawszy specjalnie nic nie działałem więc ciężko coś cokolwiek doradzić, polecałbym spróbować na PS3 media server po pierwsze większość osób właśnie z niego korzysta więc i o pomoc łatwiej, druga sprawa dochodzi możliwość odtwarzania divxów czego w przypadku innych serwerów mieć nie będziesz.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Być może serwer z jakiego korzystasz nie wspiera tych formatów plików, lub ma problemy z Bravią. Polecam PS3 Media Serwer. Możesz go ściągnąć stąd:
http://ps3mediaserver.org/forum/viewtop ... f=2&t=3217