anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pytanie dot. zegarka w BX300

profile.country.pl_PL.title
lechul22
Nowicjusz

Pytanie dot. zegarka w BX300

Witam. Mam pytanko. posiadam tv bravia kdl 32bx300 . niedawno miałem robiona aktualizację systemu (na gwarancji-ponieważ mialem problem z odczytem pliku ) od tego czasu przestawił mi się zegar w informacji oraz cały program w tv. wiecie mozxe jak zmienic czas w tv?

Edytowano 19.07.2012
Sprecyzowałem temat, przeniosłem do odpowiedniego działu.
Zimny.

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
nie znam tego modelu telewizora. Ustawienia zegara powinny być w "Ustawieniach systemowych" i "Zegar/Timer". W niektórych przypadkach po przełączeniu na telewizję naziemną telewizor sam powinien zaktualizować te parametry.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

lechul22 napisał(a):

...przestawił mi się zegar w informacji oraz cały program w tv. wiecie mozxe jak zmienic czas w tv?



Zastanawiam się o jakim zegarku piszesz? O zegarze w TV to sposób Zimnego powinien załatwić całą sprawę, czy też o zegarze np z dekodera? Pytam bo zastanowiło mnie stwierdzenie zegar w informacji oraz cały program w TV. Gdy miałem wcześniej dekoder wystąpił u mnie podobny problem ze zmianą rozpiski programów w pasku z informacjami dotyczącymi tego co aktualnie jest emitowane lub co będzie następne. Ustawień zegara wtedy szukasz z poziomu dekodera.

Pozdrawiam Stubb