anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sterowanie przez HDMI-EX 501 nie działają opcje w TV

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Sterowanie przez HDMI-EX 501 nie działają opcje w TV

Mam PS3 i kino domowe podłączone kablami HDMI pod LCD EX501,załączone sterowanie przez HDMI ale wtedy nie mogę zmieniać ustawień obrazu,dźwięku itp.Dopiero jak wyłączę sterowanie przez HDMI, wszystko działa.Tak ma być?Bo jeśli nie to co jest grane?

22 ODPOW. 22
profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Wykombinowałem nóżki gumowe,ale zaraz je zdjąłem.Na nóżkach bas nie jest tak głęboki jak bez,przynajmniej tak mi się wydaje więc stoi tak jak producent przewidział.:smileyhappy:

profile.country.pl_PL.title
Flowgb
Początkujący

wchodzicie na grunt "audiofilski" :wink:

http://www.loudspeakershop.eu/kolce-podstawki-c-208.html?page=2

jest tego sporo na allegro

subwoofer można umieścić dosłownie wszędzie  , ale będzie to miało gorszy - lub lepszy wpływ na harakterystyke basu , wszystko zależy od kubatury , wytłumienia i wielu innych parametrów pomieszczenia odsłuchowego .

najlepsza metoda - przestawiać do bólu

sub powinien stać na kolcach ( ewentualnie podstawki pod kolce zeby nie zniszczyć podłogi ) i być maxymalnie ciężki.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Z naszym poziomem wiedzy nazwał bym to gruntem "pseudo-audiofilskim". Uważam że daleko nam wszystkim do pełnego zboczenia na punkcie dźwięku, miedzianych lub złotych kabli itd. Myślę, że wszyscy lubimy posłuchać dobrej muzyki na dobrym sprzęcie.

Przyłączę się do Twoich słów Flowgb mówiących o maksymalnej ilości prób i kombinacji w ustawianiu głośników. Nie tylko tego nisko tonowego ale wszystkich.

Nóżki jakie pokazałeś są bardzo fajne ale jak już zauważyłeś - sub musi być maksymalnie ciężki przy tak małej powieżchni kontaktu z podłogą. Wyeliminujesz sporą ilość drgań (drżące szklanki i inne sprzęty trochę przeszkadzają w muzyce). Głośnik niskotonowy ustawiony kilka cm nad podłogą powinien lepiej rozprowadzać fale dźwiękową ale będzie mniej przyjemnych efektów drgania kanapy - efekt jest taki jakby niskie tony nie schodziły głęboko w dół skali i jakby niskie tony podwyższyły się nieco. Bynajmniej ja tak to odbieram. Stąd zdecydowałem się na taką matę żelową/silikonową która z jednej strony odbiera część drgań a z drugiej strony pozwala przenosić część wibracji na podłogę.

Zaznaczę, że mata ma koło 3mm grubości i ciężki sub ładnie się zapada w nią.

Powodzenia 3echo w kombinowaniu i nie zrażaj się pierwszymi małymi niepowodzeniami.

Pozdrawiam Stubb