anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV Sony KDL 40ex850 problem z głosem

profile.country.pl_PL.title
jsp211
Nowicjusz

TV Sony KDL 40ex850 problem z głosem

Witam mam taki problem po obejrzeniu filmu na bluray z ps3 i przełaczeniu na dekoder Tv głos jest opóźniony w stosunku do obrazu miał ktos taki problem? Czy coś przetawiło się z automatu w TV.

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem. Napisz proszę, w jaki sposób masz podłączoną konsolę do TV (jakimi kablami) oraz jakich kabli użyłeś do podłączenia dekodera.

Kolejne pytanie jakie mam do Ciebie to prośba o podanie modelu dekodera oraz dokładnego modelu TV, bo nie występuje EX850 (chyba masz na myśli HX850, bo EX w polskiej dystrybucji wyszedł do modelu EX650).


Z porad na szybko:

odłącz od TV wszystkie kable i sam TV od prądu na kilka minut. Poskładaj następnie wszystko w całość i zobacz efekt.

Przywrócenie ustawień fabrycznych może pomóc ale pamiętaj o utracie zapisanych ustawień jakich jak obraz i dźwięk.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
jsp211
Nowicjusz

Witam kable podłaczone do PS3 i dekodera to HDMI . Wczoraj oglądałem dwa filmy z PS3 na bluray po zakończeniu i przełaczeniu na dekoder obraz rozchodził sie z głosem . Podczas oglądania filmów brak problemów, dzisiaj jest wszystko ok  . Telewizor użytkuje od 3 dni.  Dekoder z Multimedi MMP-5800 C . Czyzby telewizor od wyświatlania dużej ilosci szczegółów przegrzewał się , może coś z kablami zamierzam kupic wersje 1.4 do ogladania 3d. Oczywiści model TV Sony HX 850 . Jakie kable byś mi polecił?

Message was edited by: jsp211

Message was edited by: jsp211