anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

NWZ-E436F PROBLEM z podłączeniem.

profile.country.pl_PL.title
Quwer-----
Początkujący

NWZ-E436F PROBLEM z podłączeniem.

Witam. :nerd:
Właśnie dostałem nowy odtwarzacz NWZ-E436F i wszystko super, ale jednak nie obeszło się bez problemów i to bardzo utrudniających korzystanie z MP4.
Otóż jak podłączam ją do komputera, to komputer znalazł nowe urządzenie, zainstalował je i później jeszcze znalazł jakieś MTP device. Długo to instalowało, aż w końcu się zainstalowało, restart kompa i to samo, znów znajduje to MTP i tyle, komputer nie wykrywa Walkman'a, nie mam jak wgrać utworów i nie wiem co zrobić.
Odrazu mówię, że napisanie tutaj posta było ostatecznością, co potrafiłem to zrobiłem.
Mam nadzieję, że pomożecie rozwiązać mi jakoś ten problem.

Ale się rozpisałem.. :D :P

3 ODPOW. 3
oldguest
Początkujący

Frameworki nie są potrzebne za to zapytam czy zainstalował Pan Windows Media Player 11?

profile.country.pl_PL.title
Quwer-----
Początkujący

Tak mam zainstalowany WMP 11, zapomniałem o tym wspomnieć. Mam również SP2, a od wczoraj to właściwie już SP3.



Edit: Problem się rozwiązał. Podłączyłem odtwarzacz do innego portu(Fast USB tak mi sie zdaje ). Szkoda, że wcześniej nie wpadłem na to, aby podłączyć go do tych USB.

profile.country.pl_PL.title
spolRudolf1mqexw
Początkujący

aby E438 był widziany w XP należy zainstalować XML Parser i User-Mode Driver Pack...

Czyli - zainstaluj Content Transfer, on posiada w instalatorze wszystko co trzeba.