anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

POMOCY

profile.country.pl_PL.title
patryk24
Początkujący

POMOCY

Kto pomoże jak mam zrobić by mieć okładki płyt w odtwarzaczu? Proszę pisać krok po kroku,bo nie mam do tego cierpliwości. Jakby co zostawiam GG 8610410

5 ODPOW. 5
quba86
Początkujący

Witaj, nie wiem jaki posiadasz odtwarzacz, ale okładki zwykle można dodawać poprzez Windows Media Player, po prostu wklejasz okładkę do programu albo pobierasz info z bazy danych o płytach i okładka się pojawia. Potem wystarczy tylko zsynchronizować muzykę z mp3ką. Jeśli chcesz używać Media Manager for Walkman, podobnie przeciągasz plik grafiki albumu do programu i masz. Możesz też dodawać je poprzez inne programy i bezpośrednio przesyłać na odtwarzacz.
Chyba jaśniej nie da rady :tongue_winking:
pozdro

profile.country.pl_PL.title
patryk24
Początkujący

Eeee niby mam,ale to jest jakieś dziwne,bo nie wiem czy muzyke mam mieć juz w odtwarzaczu jak podłańczam czy powinien być pusty,a wszystko szykuje w MWP i synchronizuje?

quba86
Początkujący

hmm u mnie nie da się edytować tagów w plikach na odtwarzaczu.
Najprawdopodobniej pliki, które masz na mp3ce, masz także na dysku w komputerze. Jeśli nie to przekopiuj zawartość na dysk. Potem poszukaj informacji o albumach w wmp albo samemu pozmieniaj i z powrotem zsynchronizuj na walkmana... pliki powinny po tym mieć odpowiednie tagi i wyświetlać na sonym

profile.country.pl_PL.title
patryk24
Początkujący

Mam np.folder Verba a wnim 10 plików z 3 albumów.Jak daje okładkę "6 grudnia" to ona wskakuje na wszystkie albumy. Dziwne jest jeszcze to,że jak chce usunąć okładkę to też są cuda,bo przenosze muze do kompa formatuje Sonego i przesyłam z spowrotem i mam tak samo jak było. To jest czarna magia dla mnie. Lubie mieć pedantyczny łąd w Walkamnie jak i w telefonie,ale kiszowato mi to idzie.

quba86
Początkujący

Jakiego programu do wgrywani muzyki na walkman używasz?