anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pomocy !

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
agnieszka9o
Początkujący

Pomocy !

Witam wszystkich. Posiadam TV Sony Bravia KDL 32CX525 . Według mojej wiedzy posiada on wbudowany jakiś dekoder (dvb-t?), dzięki czemu powinnam odbierać naziemną telewizję cyfrową bez żadnych innych dekoderów czy kabli. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak to zrobić? Bardzo proszę.


Agnieszka

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kryniu3
Poszukiwacz

jeśli jesteś w zasięgu naziemnej telewizji cyfrowej to do odbioru wystarczy zwykła antena siatkowa.

Ja osobiscie kupiłem antene kierunkową ( ze wzmacniaczem koszt ok 90 pln.) poprostu przewód od anteny wpinasz do tylnego gniazda antenowego. potem w ustawieniach tv autoprogramowanie cyfrowe - naziemna cyfrowa i powinno grać .dobrze że byś wiedziała z jakiego nadajnika łapiesz sygnał tz. w jakim kierynku ustawić antene.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
kryniu3
Poszukiwacz

jeśli jesteś w zasięgu naziemnej telewizji cyfrowej to do odbioru wystarczy zwykła antena siatkowa.

Ja osobiscie kupiłem antene kierunkową ( ze wzmacniaczem koszt ok 90 pln.) poprostu przewód od anteny wpinasz do tylnego gniazda antenowego. potem w ustawieniach tv autoprogramowanie cyfrowe - naziemna cyfrowa i powinno grać .dobrze że byś wiedziała z jakiego nadajnika łapiesz sygnał tz. w jakim kierynku ustawić antene.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

kryniu napisał wszystko co powinieneś wiedzieć. Od siebie mogę doradzić że antena kierunkowa jest lepszym wyborem gdyż jest bardziej trwała i zapewnia lepszy zysk.