anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BD S480 Problem?

smok99
Początkujący

BD S480 Problem?

A więc tak jak otrzymałem ten odtwarzacz BD to wszystko z komputera działało potem musiałem zrobić format PC i teraz tylko niektóre filmy z komputera działają a jak nie działają to jak się nagra je to już działają. W czym tu problem?

17 ODPOW. 17
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Moim zdaniem wina leży po stronie PC. Skoro tam robiłeś format dysku i po tym zabiegu nie odtwarza Ci filmów przez BD.

Opisz jak masz podłączone BD do PC, co jak ustawiasz etc. Będzie łatwiej nam pomóc Tobie.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

No właśnie. Brakuje informacji w jakiś sposób przesyłasz filmy z PC do BR. Jeśli jest to DLNA, mam pewne przypuszczenie. Zainstalowałeś kodeki ( np XP Codec Pack lub K-Lite Codec Pack) po formacie ? Być może to jest przyczyną, problemów z odtwarzaniem.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

stubb, Mylagos - podziwiam waszą gotowość do niesienia pomocy, gdy proszący o nią nie jest w stanie w 3-4 poprawnych zdaniach opisać Swojego problemu. Zamiast szybkiej prostej odpowiedzi, trzeba czytać prośbę po kilka razy i domyślać się o co poecie chodziło.
Jestem pod wrażeniem :c4

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Sadam po to jest forum aby sobie pomagać :c20. Sam nieraz pewnie musiałeś się domyślać różnych rzeczy, gdy ktoś dość ogólnie opisał temat. Nie każdy ma wiedzę na temat wszystkiego. Poza tym trzeba oprócz wiedzy mieć odpowiednie narzędzia. Tu przykład z dobrym kineskopem na twarzy wraz z kulą, która uzupełnia brakujące części tekstu:
http://static.frazpc.pl/board/2012/01/d4321281465fef10.jpg
Źródło:www.frazpc.pl

Pozdrawiam Stubb
spolDon1fhkbr
Początkujący

stubb napisał(a):

Sam nieraz pewnie musiałeś się domyślać różnych rzeczy, gdy ktoś dość ogólnie opisał temat.



Nie mam misji naprawiania świata. Jestem tutaj tak po prostu. Więc nie mam zamiaru się domyślać i pomagać ludziom którzy nie zadadzą sobie chodź trochę trudu żeby przekazać zrozumiale o co chodzi. Wróżki u mnie na stanie się wyczerpały. Sadam ma rację. Tak samo alergicznie reaguje na roszczeniowe postawy niektórych użytkowników na forum.

stubb napisał(a):

Nie każdy ma wiedzę na temat wszystkiego.



Oczywiście, to niech opowie co robi i co się dzieje, nawet jeśli to ma być do bólu łopatologiczne i nie fachowo.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Ja również nie wymagam fachowego słownictwa, tylko opisania problemu poprawną polszczyzną z używaniem znaków interpunkcyjnych. To naprawdę ułatwia zrozumienie problemu i szybką poprawną odpowiedź.

PS. smok99 - nie obraź się, ale padło na Ciebie i czara się przelała.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Sadam, Don rozumiem Was w 100%.
Dajmy już spokój smok99, na pewno przeczyta/ł to co napisaliśmy i następny post będzie bardziej szczegółowy i trochę mocniej związany z terminologią. Oczywiście nie chcę szefować czy się mądrzyć w takiej sytuacji.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Sadam akurat tutaj, nie czepiałbym się jakoś pierwszemu postowi. Internet przeglądam naprawdę, ale to naprawdę długo i nieraz po prostu jedyną rzeczą jaką chciało by się zrobić jest to:
http://vader.joemonster.org/upload/qsi/7727662257dc30demotivationalposter.jpg

No ale skończmy ten OT, :)

MARCUS68-----
Początkujący

Mój S480 po 6 miesiącach sporadycznego użytkowania niestety odmówił dalszej współpracy :( .Po włączeniu na chwilę zapalił się wyświetlacz i zaraz zgasł.Ponownie nie chciał sie juz uruchomić.Trwałość poniżej krytyki. :c9