Join now - be part of our community!

SONY BRAVIA KD-XG8096

profile.country.CZ.title
spartap7777
Explorer

SONY BRAVIA KD-XG8096

Dobrý den!

Jsem z České republiky a nedávno jsem si koupil výše uvedený televizor.Po krátké době provozu se na něm objevily

tyto závada:

 Při sledování televize náhle přestal jít obraz i zvuk,na televizi se objevil bílý nápis SONY,potom se na obrazovce       

 začala točit 4 barevná kolečka a na závěr se objevil nápis ANDROID.Potom začala televize zase normálně hrát.Toto 

 se stalo celkem 1 x.Co s tím?

4 REPLIES 4
profile.country.CZ.title
spartap7777
Explorer

Dobrý den!

Jsem z České republiky a nedávno jsem si koupil výše uvedený televizor.Po krátké době provozu se na něm objevily

tyto závady:

1) Při sledování televize náhle přestal jít obraz i zvuk,na televizi se objevil bílý nápis SONY,potom se na obrazovce       

    začala točit 4 barevná kolečka a na závěr se objevil nápis ANDROID.Potom začala televize zase normálně hrát.Toto 

    se stalo celkem 4 x.

2)Při sledování televize náhle přestal jít obraz i zvuk,obrazovka zůstala tmavá,na dálkové ovládání televize vůbec     

   nereagovala.Musel jsem televizi vypnout z napájení a opětovně zapnout.Potom televize hrála normálně.Co s tím?

profile.country.CZ.title
spartap7777
Explorer

Dobrý den!

Jsem z České republiky a nedávno jsem si koupil výše uvedený televizor.Po krátké době provozu se na něm objevily

tyto závady:

Při sledování televize náhle přestal jít obraz i zvuk,na televizi se objevil bílý nápis SONY,potom se na obrazovce       

začala točit 4 barevná kolečka a na závěr se objevil nápis ANDROID.Potom začala televize zase normálně hrát.Toto 

se stalo celkem 1 x.Co s tím?

profile.country.BG.title
fackir4o
Explorer

Často se restartuje a často tyto problémy zmrazuje. Opravuje se pouze odpojením od sítě po dobu 5 sekund. Mám podobné problémy. Zjevně je problémem model.

profile.country.CZ.title
Pavlikov
New

Dobrý den, 

stalo se mi že z ničeho nic co jsem si díval na televizi skočila černá obrazovka a na ní jen nápis Sony. Už mi to nefunguje 12 hodin. Furt hledám co by s tím mohlo byt. Zkoušel jsem to vypnout z elektriky a dát tovární nastavení. Chvíli to vypadalo nadějně že se to rozjede, ale následně to skočilo opět na to samé Jen Sony tam běží a nic víc. Už mě ta televize začíná pěkně točit.. !! Prosím poraďte mi ..!!