anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gwarancja

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Gwarancja

Jestem nowym posiadaczem Sony A350 i zaproponowano mi w sklepie żebym przedłużył sobie gwarancje na 5 lat za około 300zł. Warto ją wykupić czy dać sobie spokój :question:

172 ODPOW. 172
OsiRis-----
Początkujący

kris napisał(a):

naprawili Ci obiektyw. Szybko. Sprawnie. A Ty chciałbyś najlepiej wiedzieć, którą ręką był naprawiany Twój obiektyw :slight_smile:



dziury? tak szukam -ale w obiektywie. ponieważ w dalszym ciągu nie usunęli śmieci z tego urządzenia. Obiektyw jest z kwietnia tego roku!! Ze względu na tajemnicę korespondencji nie przytoczę wymiany emaili na forum mogę jedynie przesłać to do RASTIX.
Panowie z SC podeszli do sprawy bardziej rzeczowo ale to już będzie rozprawka na sierpień. teraz mam ochotę robić zdjęcia właśnie tym obiektywem.
a co do CSI
na zdanie:
"Proszę o potwierdzenia przyjęcia informacji - reklamacji i zajęcie
stanowiska w celu dokończenia usługi."

przez kolejne 3 maile udowadnia mi że mam brudną matryce - gdy ja mu piszę w 1 i każdym następnym mailu jak to widać, gdzie to jest i że dalej jest brudna soczewka.
i co ty na to powiesz Kris (dziura jak nic - albo szlag by cie trafił nie?)

tak więc Kris rzeczywistość :cry:

ps. a wcześniej masz opisany wiecznie regulowany FF - robią sony "w konia" swoimi usługami
dlatego piszę by znalazła się osoba która potwierdzi i będzie odpowiedzialna za jakość wykonanej usługi.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

OsiRis czy mógłbyś zaprezentować jakieś zdjęcia tego paproszka w obiektywie i jakie o tdaje efekty na Twoich zdjęciach?

:)

OsiRis-----
Początkujący

proszę

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

OsiRis napisał(a):

proszę


to jeszcze czekamy na fotkę obiektywu.
bo póki co prędzej bym pomyślał o brudnej matrycy ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
OsiRis-----
Początkujący

nie dam rady sam zrobić foto wnętrza obiektywu :c9
i do tego z MF

ludzie czy wy naprawdę nie umiecie czytać ze zrozumieniem oraz przyswoić informacje taki jakie są? wyraźnie napisałem że jest uwalona soczewka wewnątrz, przecież nie wysyłałbym urządzenia do serwisu oraz nie zakładał odrębnego tematu wcześniej.
Tak więc kris - nie tylko Wy macie licencję na wiedzę w tym forum.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

OsiRis napisał(a):

Tak więc kris - nie tylko Wy macie licencję na wiedzę w tym forum.


nie wiem skad ten wniosek.
Radzę ochłonąć.
Skoro problem jest ze szkiełkiem i chcesz nam pokazać swoj problem, ale ograniczasz się do fotek z aparatu to sorry. Nikt Ci nie pomoże przez "Sieć".

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
OsiRis-----
Początkujący

a w czym ty chcesz mi pomóc??
jak problem dotyczy serwisu
szkoda że RASTIX który może mieć wpływ na to nie zabiera głosu.
a jest najbliżej sony.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

OsiRis napisał(a):

a w czym ty chcesz mi pomóc??


w diagnozie
ale jak wolisz zamilknę....


OsiRis napisał(a):


szkoda że RASTIX który może mieć wpływ na to nie zabiera głosu.


ja polecam PW. Masz pewność, że RASTX to przeczyta....

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
OsiRis-----
Początkujący

diagnoza już została postawiona w 1 poście...
a problem dotyczy gwarancji, usługi, jakości usługi.

a co do PW takich rzeczy nie załatwia się po cichu. głośno polecać alfy zawsze można ale jeżeli ja po cichu próbowałem się dogadać z dyslektykiem w CSI informując go wyczerpująco o zaistniałym problemie a on nie zajmuje stanowiska i nie decyduje co zrobić dalej to chyba jest coś nie tak...

Kris ten problem jest dla sony -nie moderatorów. Masz imponującą wiedzę z której nie tylko ja czerpię inspiracje czy rozwiązania, jestem ci za to wdzięczny. Piszę o tym tu bo lepiej mieć problem na swoim podwórku niż szukać po innych forach i nie móc nad nim zapanować.
Nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć że marka to nie znaczek alfa ale cała otoczka głównie z serwisem na który zwraca klient szczególną uwagę.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

OsiRis napisał(a):


Masz imponującą wiedzę z której nie tylko ja czerpię inspiracje czy rozwiązania, jestem ci za to wdzięczny.


Dziękuję za miłe słowa, ale czytając to:

OsiRis napisał(a):


a co do PW takich rzeczy nie załatwia się po cichu. ...


musiałem zrobić duzego DOH'a http://img399.imageshack.us/img399/6227/doh4773549sc5.gif

jakie po cichu ?
człowieku......poleciłem Ci pisanie do Radka przez PW - bo wtedy będziesz miał pewność, że przeczyta. Ale jak wolisz snuć teorie spiskowe to ja Ci życzę powodzenia.....

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer