anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowe Alfy 230 / 330 / 380

ripride
Początkujący

Nowe Alfy 230 / 330 / 380

http://www.optyczne.pl/1853-nowo%C5%9B% ... odnia.html" target="_blank" target="_blank" target="_blank

wszystko wygląda dość wiarygodnie zwłaszcza w kontekście poprzednich informacji o nowych aparatach sony. szkoda tylko, ze brak słowa o parametrach, ale przynajmniej zaprezentowany wyświetlacz prezentuje się atrakcyjnie.

238 ODPOW. 238
Kaczy-----
Początkujący

Sam się zdziwiłem co do wyniku, producent mówi że ok 500 zdjęć co dziesiąte aparat off/on, nie pamiętam jak z lampą chyba co trzecie, a wiadomo jak to jest z danymi podawanymi przez producenta.

Zdjęcia robiłem w podziałce 10M i były to RAW+JPG. Dosyć często włączałem i wyłączałem aparat, 70% było na LV.

oldguest
Początkujący

TheMichal napisał(a):

wziąłbyś do ręki chociażby A300 z gripem to pewnie zmieniłbyś zdanie ;)



Jak zawsze są 2 podejścia do sprawy. Jeśli chcesz użyć aparatu do obrony przed napastnikiem większy i cięższy to zaleta. Jeśli chcesz mieć go zawsze przy sobie mniejszy i lżejszy będzie zaletą. Musimy wziąć pod uwagę że nowa linia aparatów A230 A3XX jest dla kogo innego dedykowana. Ja tam wole mniejsze rzeczy bo nie lubię mieć dużego bagażu ze sobą.

Kaczy - miło słyszeć że da się zrobić tyle samo albo więcej zdjęć na mniejszym akumulatorze :smileythumbsup:

TheMichal
Początkujący

TheMichal napisał(a):

wziąłbyś do ręki chociażby A300 z gripem to pewnie zmieniłbyś zdanie ;)



Jak zawsze są 2 podejścia do sprawy. Jeśli chcesz użyć aparatu do obrony przed napastnikiem większy i cięższy to zaleta. Jeśli chcesz mieć go zawsze przy sobie mniejszy i lżejszy będzie zaletą. Musimy wziąć pod uwagę że nowa linia aparatów A230 A3XX jest dla kogo innego dedykowana. Ja tam wole mniejsze rzeczy bo nie lubię mieć dużego bagażu ze sobą.



Prawy gripowy i napastnik nie ma szans :) A300 bez gripa jest tylko troszkę większy niż nowe Alfy, a mimo to trzyma się go wygodniej ;)

profile.country.GB.title
Krzysztof-----
Nowicjusz

Ale aparat powinien być trzymany w ręku tylko na czas robienia zdjęcia :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Bylem w sklepie i trzymalem A380 w reku. hm... "trzymalem" to za mocne slowo... dokladniej "probowalem trzymac"... albo mam graby (rece) tak duze, ze nie moglem go utrzymac, albo to aparat sie zmniejszyl. :P
Jest to taka cukierkowa zabaweczka (no tak sie pozycjonuje, celuje w taki segment, wiec pewnie dlatego blizej jej do kompaktu, niz do dobrej amatorskiej lustrzanki).
Czy warto kupic?
Warto, jesli myslisz o rozwoju i kupnie za jakis czas wyzszch modeli. Jesli ma to byc aparat docelowy - wszystko zalezy do czego bedzie on potrzebny.
Ja bym wolal jednak kupic starszy model A300, badz A350.

profile.country.pl_PL.title
hovany
Poszukiwacz

Ano i dlatego poszukałem trzysetki...

BZ
Krysti81-----
Początkujący

czy w a 230 jest możliwy podgląd robionego zdjęcia na ekranie LCD

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Krystian81 napisał(a):

czy w a 230 jest możliwy podgląd robionego zdjęcia na ekranie LCD


nie. Aparat a230 nie posiada funkcji podglądu na żywo czyli Live View.
Tą funkcję posiadają : a330 i a380 (oraz a300/a350)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Sony A380- test optycznych

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

acinloop napisał(a):

Sony A380- test optycznych



No slabiutki, slabiutki ten aparat. Bez wzgledu do kogo jest adresowany. To krok w tyl.