anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowe Alfy A500/A550

profile.country.pl_PL.title
bartek.pospiech
Początkujący

Nowe Alfy A500/A550

Fotopolis napisał(a):

Problemów koncernu Sony z utrzymaniem pewnych produktów w tajemnicy ciąg dalszy. Niedawno, na kilkanaście dni przed premierą, na brytyjskiej stronie Sony pojawiła się informacja o modelu A330. Teraz sytuacja się powtarza: na kanadyjskim Sony Style na liście modeli pojawiły się dwie nowe lustrzanki: A500 i A550.

Na liście produktów na kanadyjskiej stronie SonyStyle, obok dobrze znanego sprzętu, pojawiły się dwa aparaty, które nie miały jeszcze swojej premiery - A500 i A550. Podobnie jak w przypadku przecieku na temat Sony A330, tak też tym razem nie ma żadnych informacji na temat szczegółów technicznych nowych modeli. Nie wiadomo też kiedy nastąpi oficjalna prezentacja nowych aparatów.



dslr-alpha-500-550.jpg

Tak wiec mamy kolejne premiery. :smileytwisted:

31 ODPOW. 31
profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

http://klubkm.pl/forum/images/smilies/super2.gif

ripride
Początkujący


Tak wiec mamy kolejne premiery. :smileytwisted:



bardzo słuszna decyzja po niewypale z modelami 230 / 330 / 380

oczywiście liczę na filmy HD z aktywnym AF :D

Misi3q
Początkujący

ripride napisał(a):

oczywiście liczę na filmy HD z aktywnym AF :D



I żeby jeszcze kawe robił :smileyhappy: ...

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

ripride napisał(a):

bardzo słuszna decyzja po niewypale z modelami 230 / 330 / 380


nie wiem dlaczego niewypale
przecież to nie są modele dla Ciebie bo Ty już masz podobny
dla Ciebie firma wymyśliła 500-ki ;)

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

wreszcie zaczynają uzupełniać lukę pomiedzu alfami 300/350, a 700 i 900 :D

profile.country.pl_PL.title
bartek.pospiech
Początkujący

ripride napisał(a):

oczywiście liczę na filmy HD z aktywnym AF :D



no way. obstawiam CMOS (A700) i jakies bajery typu Kelviny, bracketing czy pamiec ekspozycji. roznic ogromnych byc nie moze bo cena ich nie pusci skoro w perspektywie jest jeszcze A800.

ripride
Początkujący

SZFENDAK napisał(a):

ripride napisał(a):

bardzo słuszna decyzja po niewypale z modelami 230 / 330 / 380


nie wiem dlaczego niewypale
przecież to nie są modele dla Ciebie bo Ty już masz podobny
dla Ciebie firma wymyśliła 500-ki ;)



niewypale w sensie, ze oczekiwania były znacznie większe :)

pzdr.

ripride
Początkujący

ripride napisał(a):

oczywiście liczę na filmy HD z aktywnym AF :D



no way.



myślę, że jednak tak, choć pewnie bez AF. tak sobie kombinuje, że szybkie wypuszczenie modeli A500/550 z filmami będzie miało na celu wypełnienie luki która powstała wraz z ostatnimi premierami C i N, której Sony nie przewidział decydując się wstępnie wyłącznie na odświeżenie starej serii.

profile.country.pl_PL.title
bartek.pospiech
Początkujący

ripride napisał(a):

myślę, że jednak tak, choć pewnie bez AF. tak sobie kombinuje, że szybkie wypuszczenie modeli A500/550 z filmami będzie miało na celu wypełnienie luki która powstała wraz z ostatnimi premierami C i N, której Sony nie przewidział decydując się wstępnie wyłącznie na odświeżenie starej serii.



jesli wypuszcza to bedzie to to cale MotionJpeg bo o AVCHD mozna chyba tylko pomazyc a jesli bedzie tak jak pisze to moga sobie to darowac mam takie HD w D90 i jakosc obrazu jest taka ze praktycznie z niego nie korzystam

zwroc tez uwage na bardzo waskie widelki cenowe A380 jest w bardzo zblizonej cenie do A700 wiec zakladajac ze A800 bedzie troszke drozszy to i tak zostaje niewiele by zmiescic te dwa modele (obstawiam jakies 10-15% wiecej niz A380)