anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

H 7 probem

adi-----
Początkujący

H 7 probem

Mam aparat H7 i mam dwa problemy z nim związane.Pierwszy to gdy przeglądam seryjnie zdjęcia 3x3 lub 4x4 to na górze i na dole mam obcięte zdjęcia do połowy.Drugi to zauważyłem ostatnio gdy robię zdjęcie,że podczas naciśnięcia migawki coś w nim ;telepie,trzeszczy;.Dodam że o ile do tego pierwszego się przyzwyczaiłem to ten drugi już mnie denerwuje.Dodam że aparat mam dopiero pół roku i jest bardzo mało używany.Chciałbym się dowiedzieć czy ten ;typ; tak ma, czy muszę udać się do serwisu.Proszę o odpowiedź jeśli się ktoś z tym spotkał.Z góry dziękuje.

1 ODPOWIEDŹ 1
oldguest
Początkujący

adi napisał(a):

gdy przeglądam seryjnie zdjęcia 3x3 lub 4x4 to na górze i na dole mam obcięte zdjęcia do połowy.



Proszę wytłumaczyć o co chodzi ze zdjęciami 3x3 czy 4x4 bo nie mogę skojarzyć i obciętę w jaki sposób czarne pasy do połowy zdjęcia? Czy jak to wygląda przydał by sie przykład. "Telepanie" podczas robienia zdjęcia może wynikać ze stabilizacji optycznej ale ja robiąć zdjęcia H7 czy H9 nie zauważyłem takich objawów. W każdym razie to wszystko zależy jak głośno to słychać oraz czy ma to wpływ na jakośc zdjęcia. Ktoś kiedyś wspomniał że akumulator ma trochę luzu i czasem podczas poruszania aparatem można usłyszeć jego lekki obijanie się o obudowę.