anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Fotki Nerfousa:-)

Nerfous
Początkujący

Fotki Nerfousa:-)

Witajcie!Mam na imię Paweł i mam 14 lat.Fotografia interesowałem się już wcześniej, ale dopiero teraz zainteresowałem się tym bardziej.
Nadeszła pora na moje zdjęcia.
Proszę o konstruktywną(jeśli konieczną)krytykę.Pochlebne opinie mile widziane. :c20

36 ODPOW. 36
profile.country.pl_PL.title
art1-----
Początkujący

początki miałeś "słabe" , ale kolejne zdjęcia coraz fajniejsze :thumbsup:

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

A co się stało z morzem na 30? :shock:

flower-----
Początkujący

na 26 dałabym ptaszki z boku jednak... :)

Nerfous
Początkujący

Dziękuje wszystkim za odwiedzenie mojej galerii.
Fotofly masz rację, ale mój błąd zauważyłem dopiero na większym ekranie po powrocie do domu.
sg_cezar to zdjęcie było fatalne(zobacz w załączniku;poruszone, za długi czas), więc pobawiłem się trochę z nim w lightroomie.

profile.country.pl_PL.title
Firianus
Początkujący

31- Jest tylko jedna rada na takie zdjęcia- do kosza. :c20
BTW- co to za napis w LD rogu? Radziłbym coś z nim zrobić, bo nie wygląda on zbyt ciekawie. :)

Nerfous
Początkujący

Firianus-wiem, że 31 zdjęcie jest do kitu, lecz chciałem je jedynie pokazać takie, jakie było przed obróbką i po(zdjęcie 30).
P.S.Ten napis dodaje mój konwerter.Niestety tylko go miałem pod ręką. :c2

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Nerfous napisał(a):

-wiem, że 31 zdjęcie jest do kitu, lecz chciałem je jedynie pokazać takie, jakie było przed obróbką i po(zdjęcie 30).

To zdjęcie powinieneś był wyrzucić już z aparatu a nie pastwić się nad nim w PS. Nie uchwyciłeś niczego wyjątkowego coby uzasadniało ratowanie tego gniotka.
pzdr

wojttexx
Początkujący

Nerfous napisał(a):

-wiem, że 31 zdjęcie jest do kitu, lecz chciałem je jedynie pokazać takie, jakie było przed obróbką i po(zdjęcie 30).

To zdjęcie powinieneś był wyrzucić już z aparatu a nie pastwić się nad nim w PS. Nie uchwyciłeś niczego wyjątkowego coby uzasadniało ratowanie tego gniotka.
pzdr



Dokładnie. Zdjęcie zamazane, prześwietlone :c9

Nerfous
Początkujący

Witajcie!Dawno mnie tu nie było-a szkoda-bo widzę, że forum dalej się fajnie rozwija!
Postaram się w tej wrzucie pokazać kilka moich ostatnich zdjęć.Liczę na opinie-także krytykę. :D

profile.country.en_GB.title
spidzior
Początkujący

Hej mnie podoba sie 32 i 37 na tym ostatnim fajnie chmury sie rozmyly....