anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

i tak to się zaczyna...

ka-szmira
Początkujący

i tak to się zaczyna...

...moja przygoda z moją 380 -tką... Czekam na wskazówki...złote rady...i opinie, zwłaszcza te które pomogą mi robić zdjęcia z tzw. "czymś"...

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj,

Pozwoliłem sobie przenieść wątek do Foto Galerii.

Tutaj możesz dodawać do niego kolejne zdjęcia i obserwować swój rozwój :)

Powodzenia :c20

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Witaj :c37
zwłaszcza te które pomogą mi robić zdjęcia z tzw. "czymś"...

W tym nie mogę Ci pomóc, więc wyrażę jedynie swoją opinie o zdjęciach :smileymrgreen:
1 - nieszczególnie przepadam za "kolorowankami" (chociaż kiedyś tam sam kilka popełniłem),a dodatkowo modelka ma obciętą lewą rękę. Ale na mały plus zasługuje fakt, że jakiś tam pomysł był.
3 - za ciasno zdecydowanie. I rzecz najważniejsza - nigdy w portretach nie obcinamy podbródka.
2 - poza niezdecydowaną miną zdjęcie jest całkiem, całkiem. Dziwnie trochę wyszło tło, bo z prawej strony chłopca są fajne zielone plamy, a z lewej jednolity bury kolor.
Tyle ode mnie.
Pzdr

ka-szmira
Początkujący

dziękuję za rady...już wzięłam sobie do serca to ucinanie podbródka:)

ka-szmira
Początkujący

i jeszcze jedno na dziś...

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

4.
Lubie taki klimat.Fajnie wyszla ta fota :thumbsup:
5.
Ostrosc uciekla mu na...ucho :c34

BTW.Witaj na Forum :c37

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

Witaj na forum :c37
co do fotek to powiem tak
3 mi sie podoba
a przy 5 ostrosc zwiała gdzies :c18

oldguest
Początkujący

witamy :c37

to do rzeczy :P

1 - no tak... tak... nijak. nie dość że jakość leży, to kadrowanie także nieciekawe, nie wiadomo na czym oko zwiesić + także nie przepadam za kolorowaniem. ogólnie bardzo na nie.
2 - tu podoba mi się światło :) to na + , czysto ostro jest ok :)
3 - brakuje ostrości, jak dla mnie zbyt mocny kontrast, za ciemne jak na taką fotografię dzieciaczka :)+ na pewno za ciasno, bardzo za ciasno
4 - naaajlepsze z tego wrzutu, dobrze wykonane + ma jakiś tam swój przekaz, kolorystyka podkręca klimat. dobry, dobry reportażyk :)
5 - ciekawie złapane, lekko ostrości brakuje + wykadrowałabym to co zbędne, czyli ciemną plamę zieleni z tyłu ( zbytnio odwraca uwagę)


to tyle ode mnie, powodzenia :)