anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

marcinnek_ - Śnieżka po zmroku

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

marcinnek_ - Śnieżka po zmroku

A900 mam od prawie pół roku i na KKM sporo (może bez przesady, powiedzmy kilka) już z tej puszki pokazałem, ale czas by pokazać coś też tutaj.

Na początek kadry ze wspólnego wypadu z Bladerunnerem ( :c39 ) na Classicauto Cup na lotnisku w Ulęży.

64 ODPOW. 64
profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Witam :c37 . To może ja zacznę. Kadry generalnie fajne (przydatna byłaby numeracja), szkoda tylko, że Replika Lotus Super Seven trochę "nietrafiona" z ostrością natomiast Opel Kadett C coupe 1978 delikatnie przeostrzony (podczas zmniejszania chyba).
Pozdrawiam i czekam na dalsze foto-moto tematy.

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

Dzięki!
Co do Lotusa, to mam go na setce zdjęć ale to mi się spodobało za tą ostrością złapaną na osoby siedzące w aucie (zwłaszcza wąsy pasażera). Następne z serii jest już z ostrością na nos samochodu ale wydaje mi się mniej ciekawe.

Kadeta przeostrzyłem, fakt, coś mi się na oczy musiało rzucić, zdjęcie jest trafione w punkt i nie ruszone czy coś by trzeba było je ratować tak mocnym ostrzeniem. Pozwoliłem sobie poprawić i dorzucić do poprzedniego postu.

Dzięki za komentrz. Tym bardziej miło, że wypowiada się osoba "w temacie" (pozwoliłem sobie odwiedzić link ze stopki :c4 ) :c39

gierlicz-----
Początkujący

Fajnie że jesteś Marcin :)
Mi tam Lotus z "ostrymi wąsami" się podoba ;)
Dawaj dalej :)

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

BladeRunner napisał(a):

Dawaj dalej :)


No to lecę dalej.
Lotus jeszcze raz, żeby nie było, że się nie da go złapać "za nos", specjalnie dla sgcezar. ;)

A Marcina proszę o kontrolę, bo nie wiem, czy dobrze wyłapuję wszystkie modele :smileyrolleyes:

profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

fajne te twoje samochodziki :thumbsup: sie mnie bardzo podobaja :c34

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Jeszcze trochę i ja się z moim volkswagenem załapię na takie "clasicauto" :slight_smile:
Wąsaty automobilista wygląda bardzo "z epoki" :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

martha, :c57

Tadeusz napisał(a):

Jeszcze trochę i ja się z moim volkswagenem załapię na takie "clasicauto" :slight_smile:

Tadeusz napisał(a):

Wąsaty automobilista wygląda bardzo "z epoki" :thumbsup:


Specjalnie dla Ciebie, był jeszcze lepszy "model", na razie wrzucę to, ale powinienem znaleźć strzał, gdzie wąsy widać lepiej.

Więcej o tym cudzie znalazłem tu http://www.asor.com.pl/180ra/index.html

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Lotus jeszcze raz, żeby nie było, że się nie da go złapać "za nos", specjalnie dla sgcezar. ;)

Wiem, że się da złapać "za nos" :) Zdecydowanie bardziej wolę tą wersję. Wersja "ostre wąsy" mnie wciąż nie przekonuje ;) Tym bardziej miło, że wypowiada się osoba "w temacie" (pozwoliłem sobie odwiedzić link ze stopki :c4

Oj tam ,oj tam - zwyczajna amatorszczyzna :c46
pzdr

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący