anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

marcinnek_ - Śnieżka po zmroku

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

marcinnek_ - Śnieżka po zmroku

A900 mam od prawie pół roku i na KKM sporo (może bez przesady, powiedzmy kilka) już z tej puszki pokazałem, ale czas by pokazać coś też tutaj.

Na początek kadry ze wspólnego wypadu z Bladerunnerem ( :c39 ) na Classicauto Cup na lotnisku w Ulęży.

64 ODPOW. 64
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Ech... takim ASORem to bym się przejechał :c34
:thumbsup:

W kategorię Youngtimer wpasowują się już autka kilkunastoletnie.

Mój w przyszłym roku przestanie być "nastolatkiem" :c18
Chyba jedyny model 1,3 GTI (o ile wiem, nie był taki produkowany, ale literki są :c34 )

------------------------------
fotoamator
wojttekk_foto
Początkujący

6,7 i 8. Fajne ujęcia.

P.S. To może dodaj teraz jeszcze kilka innych fotek, tym razem " nie samochodowych " :c20 :D

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

P.S. To może dodaj teraz jeszcze kilka innych fotek, tym razem " nie samochodowych " :c20 :D


Samochodówek z tego wypadu mam jeszcze naście wybranych i przygotowanych strzałów i planowałem was katować jeszcze przez pół roku :smileyhappy:
Ale może faktycznie wystarczy. Ostatnie trzy, najbardziej dynamiczne, moim skromnym zdaniem, strzały a po weekendzie odkopię coś z ostatniego pół roku, odkąd mam A900 a tu nie pokazywałem.

spolgoran1qmpze
Początkujący

hej :c37
ładnie opanowałeś panning. z wszystkich wyścigowych najbardziej podoba mi się 11. ładnie trafiona i najbardziej dynamiczna.
wg mnie niepotrzebnie dajesz tyle podobnych kadrów (tylko modele się różnią) ;)

czekam na coś nowego

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

goran napisał(a):

czekam na coś nowego

dwa kadry spanielki bretońskiej moich rodziców, zapraszam do komentowania a nawet krytykowania ;)

profile.country.pl_PL.title
Firianus
Początkujący

Bardzo fajna psinka :)
Zdecydowanie 13 podoba mi się bardziej :c4
Choć na 14 też ładnie zapozowała :D

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

Widzę, że zapuściłem swój wątek niemiłosiernie.

Prosząc o wybaczenie wrzucam kilka kadrów z przedpremierowego wejścia do Centrum Nauki Kopernik:

15. Rysowanie brył:
DSC01485.jpg

16. Pedałujący kościotrup:
DSC01502.jpg

17. Pokój iluzji:
DSC01527.jpg

gdyby ktoś chciał zobaczyć więcej zdjęć zapraszam na moją stronę domową:
http://www.marcindabrowski.net/?page_id" target="_blank ... gallery=22

profile.country.pl_PL.title
nigma-----
Poszukiwacz

DSC01527.jpg Fajne

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Obejrzałem wszystkie (tzn. te na stronie również) i zdjęcia sie podobają ale jeszcze bardziej podoba mi się opowieść. Ciekawe wydarzenie pokazane i opisane w ciekawy sposób :thumbsup:

Nie wybiorę się pewnie do Centrum (nie w najbliższej przyszłości) ale trochę się czuję jakbym już tam był :c20

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

Dzięki. Opowieść to w dużej mierze zasługa żonci kochanej, która odrobinę jest związana zawodowo z Centrum. Ale nie tylko dlatego gorąco zachęcam do odwiedzin jak już pierwsze tłumy przeminą.


Na szybko chciałbym jeszcze przedstawić moją drogę z pracy do domu. Plus hdr-ek - wreszcie znalazłem soft do HDR który mnie nie odstrasza i pozwala uzyskać efekty od koszmarnych po przyzwoite. Tu pozwoliłem sobie na lekko nieprzyzwoite przestawianie suwaczków.

Technicznie: A900, 50/1,7, Iso 200, dwie ekspozycje ustawione manualnie (f4, 5sek i 20sek)