anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

marcinnek_ - Śnieżka po zmroku

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

marcinnek_ - Śnieżka po zmroku

A900 mam od prawie pół roku i na KKM sporo (może bez przesady, powiedzmy kilka) już z tej puszki pokazałem, ale czas by pokazać coś też tutaj.

Na początek kadry ze wspólnego wypadu z Bladerunnerem ( :c39 ) na Classicauto Cup na lotnisku w Ulęży.

64 ODPOW. 64
profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

piękne widoczki :thumbsup: i bardzo dobre zdjęcia :c4

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Bardzo fajne widoki :thumbsup: ,

Tadeusz napisał(a):

33 - słynna karłowata sosna na Sokolej Perci, obok punktu widokowego nad przełomem Dunajca :thumbsup:


A nie na Sokolicy
z resztą bez znaczenia, sztandarowe zdjęcie kalendarzowe, ale jak mnie pamięć nie myli ( a sięga daleko) to zawsze fotografowana latem

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.pl_PL.title
podwys
Początkujący

bardzo fajna galeria
szczególnie podobają mi się 22-24, 28-31 no i 33 :c4

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

Dzięki dziewczyny i chłopaki. Szczególnie tym, którzy zdecydowali się cofnąć odrobinę.

Ostatnie dwie propozycje z tego samego pleneru w Pieninach (wychodzi na to, że poza perspektywą na Tatry i tą sosną nie było czego fotografować :c18😞
DSC02340-web.jpg
DSC02409-web.jpg

Krejzol7
Początkujący

35 Troszkę zaszumiona ale i tak fajnie :)

A 34 świetne. Jakim obiektywem robione?

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

35. zaszumiona bo to ISO800 i soft do HDRa potraktował szumy dość mocno - wylazły zamiast się schować. Mogłem jeszcze odszumić na koniec, nie wiem w sumie czemu tego nie zrobiłem :c18

34. to Zenitar 16/2,8 na A900. Odrobinę wyprostowana ale i tak widać, że to fisheye :thumbsup:

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

34. super :thumbsup: , bo 35 to przesadziłeś z tą obróbką :nauseated_face:

Dzięki dziewczyny i chłopaki. Szczególnie tym, którzy zdecydowali się cofnąć odrobinę.
Ostatnie dwie propozycje z tego samego pleneru w Pieninach (wychodzi na to, że poza perspektywą na Tatry i tą sosną nie było czego fotografować :c18😞



Nie zawsze miejsce to wszystko, ale też warunki mają podstawowe znaczenie.
Powiem tak . Byłem na Rysach kilka razy. Jak tam wlazłem bez aparatu to pogoda była rewelacyjna, widoki że aż dech zapierało, ostatnio gramolę sie do Morskiego (ze sprzętem) i najczęściej zawracam (opady, zamglenia) zmieniając trasę i jak myślisz co się dzieje ? oczywiście wypogadza się :smileyhappy:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Piękne te górskie foty, aż chciałoby się tam być. :c4

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Witam.

Zdjęcia z Rajdu Barbórki bardzo udane. 28 jak dla mnie najlepsze.
Kiedyś byłem na rajdzie Wisły i rajdzie zimowym w Kotlinie Kłodzkiej, ale jeszcze z analogiem.
Musze to jeszcze kiedyś powtórzyć.

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
gonzoartur
Początkujący

35 bardzo mi się podoba :thumbsup: