anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

marcinnek_ - Śnieżka po zmroku

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

marcinnek_ - Śnieżka po zmroku

A900 mam od prawie pół roku i na KKM sporo (może bez przesady, powiedzmy kilka) już z tej puszki pokazałem, ale czas by pokazać coś też tutaj.

Na początek kadry ze wspólnego wypadu z Bladerunnerem ( :c39 ) na Classicauto Cup na lotnisku w Ulęży.

64 ODPOW. 64
profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

Iso wysokie bo to i tak 2,8 i 20 lub 30 sekund naświetlania. Nie miałem przy sobie wężyka, więc zabawa w bulb nie była możliwa bo ostre punkty światła na bank wyszłyby maźnięte przy dotykaniu aparatu.

Dzięki za wizytę.

profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

kris napisał(a):


38 - to najlepszy forfiter. Żadne źdźbło nie przeszkadza ;)
A szwagier gdzie ? :c97


polazł po kurczaka :c97 :c97

..shprot..
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Nie miałem przy sobie wężyka, więc zabawa w bulb nie była możliwa bo ostre punkty światła na bank wyszłyby maźnięte przy dotykaniu aparatu.

Ze starym Zenitem, czy Zorką to było proste - wystarczyło czapką obiektyw zasłonić, zablokować spust, odsłonić... i po odpowiednim czasie powtórzyć operację żeby odblokować spust.
A teraz? guziczek elektryczek i się nie da - ale jak to tak, Tajny nocny plener i wężyka niet? :c98



:c20

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Marudzicie Panowie.

Lepsze takie niż żadne. Ja na ten przykład pewnie miałbym ze sobą wężyk i pewnie byłoby pięknie nawet na ISO 100, ale wrzuciłbym to po jakmś roku :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

Na iso 100 i optymalnej przysłonie to masz najpierw pół roku naświetlania :slight_smile: