anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

piotr826

profile.country.pl_PL.title
piotr826
Początkujący

piotr826

Wszyscy wrzucają swoje fotki, to i ja wrzucę małe co nieco - co będę sobie żałował.

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

czesc
001 podoba mi sie jak kaczka łapie rownowage :c34
pozdro

profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

1 - to chyba jako ciekawostka bo wolę oglądać kaczki w innych pozycjach i nie od tyłu :)
2-3 - całkiem przyjemne.

..shprot..
TMiN-----
Początkujący

1 :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
piotr826
Początkujący

Witam ponownie :c37
Dziś zapodaję odrobinę kampinoskiego bałaganu (moje pierwsze próby focenia lasu)

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Bałagan to niestety jedyne co można o tych zdjęciach powiedzieć. Las to trudny temat, dużo elementów, specyficzne światło. Poczytaj teksty w galerii pyzika, może to Ci pomoże. Ja sama też jeszcze nie doroslam do fotografowania lasu :)

profile.country.pl_PL.title
piotr826
Początkujący

Dzięki za opinie. Wiem colorful, że las to "ciężki" temat, jednak są to moje pierwsze przymiarki do tego tematu, więc i o bałagan nietrudno.

Dziś kolejne dwie fotki oddaję pod waszą ocenę.

Misiek025
Początkujący

Moim skromnym zdaniem może z 006 bym poeksperymentował z dłuższym czasem naświetlania... choć nie wiem czy przy tej ilości lamp to ładnie by wyszło

profile.country.pl_PL.title
piotr826
Początkujący

O ile dobrze pamiętam (musiałbym spojrzeć do exifa) 006 było robione przy czasie 8 sek. i f/11. Możliwe że przy czasie 15 sek. lepiej by wyszło. Można by dołączyć przy tym jakiś szary filterek. Jak znajdę chwilkę czasu to wyskoczę na miasto nocą.

Misiek025
Początkujący

Exify się przydają ... :)