anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Rezerwat Przyrody Gulstav Mose

profile.country.pl_PL.title
art1-----
Początkujący

Rezerwat Przyrody Gulstav Mose

zaczynam zabawe z fotografią i narazie jeszcze się ucze, kilka z moich wypocin :)

61 ODPOW. 61
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

art1 napisał(a):

szkoda że nie dodałeś oceny do moich fotek

Bo ich wtedy nie obejrzałem - odniosłem się do Twojego problemu ;)

art1 napisał(a):

jesteś jednym z autorytetów tego forum

Miło czytać, ale nie uważam się za autorytet. "Trochę" doświadczenia i tyle.

Co do zdjęć.
24. sympatyczne, pogodne zdjęcie - raczej pamiątkowe. Tylko trochę krzywo.
25. dziwnie skadrowane - coś się dzieje poza kadrem (z włosami dziewczynki), tylko nie wiadomo co? A bez tego i mina wygląda dziwnie. Przydało by się albo inne ujecie (z innej strony), albo inaczej skadrować.
26. najlepsze z tej wrzutki.
27. bałagan. To co ostre ginie w badylkach i nie wiadomo co chciałeś pokazać - w mocnym punkcie znajduje się nieostry pąk, który tam nie pasuje.

Pozdrawiam.

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
art1-----
Początkujący

takie BW, generalnie twarz moim zdaniem idealna do takich klimatów, szkoda że kadr w 29 mi słabo wyszedł

Moonsee
Początkujący

:c37 i tak oto dołączam do fanów zdjęcia nr 23 :thumbsup: :c20

profile.country.pl_PL.title
norobob
Początkujący

29 :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

norobob napisał(a):

29 :thumbsup:


:smileythumbsup:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

art1 napisał(a):

szkoda że kadr w 29 mi słabo wyszedł


Akurat moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie. :)

Oglądam sobie Twój album i na razie to trochę jest taka walka ze znalezieniem swojego stylu, swojego spojrzenia. Dużo zdjęć, dość chaotycznie kadrowanych. Właściwie w każdym zdjęciu jest coś, co rozprasza uwagę - bądź to w tle, bądź jako rozmyta plama na pierwszym planie.

Pamiętaj, że w pełnym słońcu dość trudno robić komuś portret żeby nie mrużył oczu. Nie mówię już o trudności w uniknięciu kontrastów na twarzy - takie mocne słońce nie sprzyja portretowaniu. Oczywiście można się ratować jakąś blendą czy lampą zewnętrzną w trybie HSS, ale to już wymaga pewnych umiejętności i wprawy.

Podobnie jest z krajobrazami w takim słońcu.

Na większości zdjęć Twoje modelki nie patrzą w obiektyw, a jesli się patrzą to znowu...mrużą oczy...

Zdjęcie nr 3 jest zupełnie poruszone, na zdjęciu nr 1 mała modelka ma zamknięte oczy...

Widać jednak, że się starasz, że próbujesz i kolejne wrzutki są coraz ciekawsze.
Powodzenia :)

profile.country.pl_PL.title
art1-----
Początkujący

dziękuje za komentarze musze się przyznać że coraz więcej operuje już ustawieniami aparatu, staram się pstrykac dwa trzy zdjęcia z różnymi ustawieniami, dostrzegać różnice i zapamiętywać...długa droga przedemną ale ciesze się że widać różnice między początkiem a miesiącem posiadania aparatu :)

wojttekk_foto
Początkujący

21. Szkoda, że ramię ucięte :(
22. :( :question: Nie podoba mi się .
23. Wśród w/w mojego marudzenia to zdjęcie naprawdę jest super :) Podoba mi się :thumbsup: :c4

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

art1 napisał(a):

szkoda że kadr w 29 mi słabo wyszedł


Lajam już to wcześniej napisał - osobiście uważam to zdjęcie właśnie za najlepsze dotychczas w Twojej galerii...
:smileythumbsup:

profile.country.pl_PL.title
art1-----
Początkujący

urlop był, napstrykałem troche, więcej się napracowałem (pomoc przy żniwach)
B&W może się niepodobać ale jakoś pasuje mi do wioski, takiej typowej prawie jak w Krużewnikach :):):