anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TMiN - odkurzyłem Raynox'a

TMiN-----
Początkujący

TMiN - odkurzyłem Raynox'a

Jako że dopiero przed godzinką się zarejestrowałem będę tu z wolna i ostrożna publikował swoje wypociny :-)

176 ODPOW. 176
profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Znasz kawał o klaunie-szydercy i wujku Staszku-mistrzu ciętej riposty?

Mój ulubiony :smileymrgreen: Sorry, za OT


mój też - taki popisowy;)

Niegrzeczne z Ciebie dziewczę... :smileytwisted:

TMiN-----
Początkujący

heh - ja nie z tych co odszczeknąć nie potrafią :c20 Znasz kawał o klaunie-szydercy i wujku Staszku-mistrzu ciętej riposty? Jeśli nie - opowiem Ci na plenerze

TMiN - z tego co zauważyłam - Tobie się wszystko dwuznacznie kojarzy



hmm dowcip stary jak świat, oczywiście go znam choć jeśli go planujesz odnieść do tego wątku to powiem szczerze że ma się on nijak do sytuacji i deko mnie obraża i nie bardzo wiem czym sobie zasłużyłem, być może o czymś nie wiem - trudno :c7 Jeśli ci się któryś kadr nie podobał to wystarczyło napisać :smileymrgreen:

PS co to jest wszystko ? bo nie bardzo wiem?

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

ehh - nie wiem czy jest sens się tłumaczyć - wydawało mi się, że przekaz jest czytelny. Fakt powinnam była dodać :c20 by moja wypowiedź została żartobliwie odebrana. Przepraszam jeśli Cię uraziłam - absolutnie nie miałam tego na celu.
Proszę usuń całą niepotrzebną dyskusję w swojej galerii jeśli uważasz to za słuszne posunięcie

TMiN-----
Początkujący

Czyli poprostu źle zinterpretowałem,.... w sumie to sie nawet cieszę bo troche mnie sytuacja zadziwiła....

PS
to Cię oczywiście nie zwalnia z obowiązku przygotowania innego popisowego dowcipu na plener... w końcu obiecałaś ... tak ?

TMiN-----
Początkujący
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Gratuluję zakupu. Też chętnie przygarnęłabym takie szkiełko
32 - podoba mi się stylizacja malucha, ale skoro taki zawadiacki image to niepotrzebnie walają się grzechotki. No i tło nieładnie podwinięte
34 - najfajniejsze (no i to odbicie w gitarze :slight_smile: )
Generalnie z wyjątkiem 34 - za ciemno jak na studyjne. Warto poprawić obróbką

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Specjalnie tu wróciłem, żeby napisać...
No i nie napiszę bo mnie ktoś uprzedził :smileyevil: I nasmarował niemal słowo w słowo to co ja chciałem. Telepatia jakaś czy cuś?..

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Witam
Gratuluje zakupu.
Teścik krótko pisząc - :c4 ( cała wrzuta )

Pozdrawiam

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
TMiN-----
Początkujący

foto ogólnie technicznie i jakościowo do bani, ale jakoś mocno mi humor poprawia :slight_smile:

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Faktycznie technicznie jest się do czego przyczepić (mnie na początek rzucił się nachalnie w oczy napis, potem zerknęłam na bobasa).
Ale ... Mina przecudowna!!! Taka zawadiacka.
Ale ... może lepiej bez tych wszystkich gadżetów i zrobić fajną fotę na czarnym tle?
Butki i łapka poucinane - a skoro to takie pozowane i przygotowywane ujęcie to moim zdaniem źle widziane...