anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TMiN - odkurzyłem Raynox'a

TMiN-----
Początkujący

TMiN - odkurzyłem Raynox'a

Jako że dopiero przed godzinką się zarejestrowałem będę tu z wolna i ostrożna publikował swoje wypociny :-)

176 ODPOW. 176
TMiN-----
Początkujący

ja nie planowałem focenia, ale miałem aparat z aucie i na wszelki wypadek by nie ukradli zabrałem....

doslav napisał(a):


38 natomiast... :c18 Trochę taki widok jakbyś się potknął na alejce i między dwa pomniki upadł...




zapraszam ze szmatką.... uplułem monitor :smileyhappy:

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

TMiN napisał(a):

ja nie planowałem focenia, ale miałem aparat z aucie i na wszelki wypadek by nie ukradli zabrałem....


Och, dobry człowieku - żebyś Ty wiedział ile się natargam swoją puszeczkę, żeby czasem czegoś nie stracić :smileyhappy:

TMiN napisał(a):


zapraszam ze szmatką.... uplułem monitor :slight_smile:


Ponieważ z awatarka nie można wiele odczytać, przeto proszę Szanownego Pana o przedstawienie dokumentu jakowegoś, żeś niejadowity... A wtedy tylko patrzeć jak do drzwi zapukam ze szmatką... ba! z mopem nawet!! :smileyhappy:

TMiN-----
Początkujący

spoko ostatnio nawet zastrzyk na tężec miałem jak mi odłamek młotka przestrzelił dłoń :c7

jakiś detergencik i zapraszam :slight_smile:

TMiN-----
Początkujący

i bonusik

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Najciekawsze pierwsze i ostatnie, czyli 39 i 45 :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Ta wata na fotce 45 wygląda jakby była wklejona :c20 :slight_smile:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

39 - przyzwoite. W pozostałych kompletnie nie czuję klimatu

profile.country.pl_PL.title
wolak-----
Poszukiwacz

Ostatnia wrzuta w ogóle bez smaku. 45 jeszcze ta wata jest fajnie ujęta ale reszta niestety :(

TMiN-----
Początkujący

dzisiaj dziecko powiedziało bym jej zrobił zdjęcie :shock: .... sama i nie musiałem jej zmuszać :o