anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Postaram się przymykać mocniej ;)
"Sepia" to akurat bez konwersji wyszła :)
Dziś pogoda się poprawiła wieczorem więc nie mogłem sobie odmówić pstryka pod chatką po drodze z pracy:

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Ja tego bączka dziś widziałem u siebie na łąkach :shock:

I kwiatki takie samiutkie...

:slight_smile:


Bączek :thumbsup:

I faktycznie zdjęcia na czarnym tle lepiej się prezentują :nauseated_face:

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Bączek napalony rewelka 8-)

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Pstryknąłem kilka fotek kiczowatych widoczków pod lekkim kątem pod światło...niestety na chłodno spostrzegłem na monitorze masę, nieedytowalnego w mediach, kurzu :(

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Gdzieżeś tak aparata zapaskudził? :shock: Czyszczonko będzie...
Najbardziej mnie druga przekonuje i to nie ze względów technicznych tylko po prostu ma "coś" ;)

Pierwsza, trzecia, siedemnasta - mimo wszystko - numerowanie zdjęć ułatwia innym życie ;) :nauseated_face:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Pogubiłem się w numeracji już więc przyjmę powiedzmy teraz jako kolejny nr...jakiś wymyślę :)
Zapaskudziłem bo noszę go w małym plecaku (stary futerał od Minolty przyciasny) a przedtem oberwał na pustyni i takich tam dziczyznach ;) wypucuję i będzie git!

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Tomek69N napisał(a):

Pogubiłem się w numeracji już więc przyjmę powiedzmy teraz jako kolejny nr...jakiś wymyślę :)



Jak zwykle - człowiek coś do takiego spokojnie i rzeczowo a on od razu foch... Nie rozumiem :smileyrolleyes:

A czyszczonko to faktycznie się należy po piaskach i wielbłądach. Jakoś mi to umknęło, że aparat choć młody to już po przejściach :smileyhappy:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Się nienerwowo zachowuję jenom faktycznie wklejając bildy stwierdził, że nie pamiętam a nie chciało mi się cofać w przeglądarce. za lenistwo przepraszam i obiecuję poprawę Właśnie "wyprałem" szmatki i pędzelek "do różu" ;) jak wyschną to zrobię ze szkłami porządek.
Nie zauważyłem paprochów w trakcie, bo miałem słoneczne okulary założone i to z filtrem PL- prosto z samochodu wysiadłem po drodze z robala nad brzegiem fiordu co by spojrzeć w dal przez słoik...

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

6 mi sie podoba :thumbsup:
a co do matrycy to rzeczywiscie czyszczonko jak nic ;)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Sprawdzę sobie jutro ale raczej to tylko szklana pokrywka SKY na słoiku ;) wypucowałem i powinno być dobrze...zapomniałem po prostu, że wczoraj fotografowałem w lekkiej mżawce i kapnęło coś nie coś na obiektyw.