anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zdjęcia amatorki :)

profile.country.pl_PL.title
dosia_sz
Początkujący

Zdjęcia amatorki :)

Witam, oto próbka moich zdjęć. Były one robione już dawno, bo kiedyś się tym interesowałam, chciałam teraz do tego powrócić i ciekawi mnie czy w ogóle warto. Proszę o porady i rzetelną ocenę :slight_smile:
Pozdrawiam serdecznie!

25 ODPOW. 25
Creatoor
Początkujący

6-ka całkiem niezła. Mankamentem jest wypalone tło z lewej, choć w tym ujęciu działa to na korzyść.
7-ka bałagan
8-ka ciepła i sympatyczna choć można to było chyba trochę inaczej skadrować

profile.country.pl_PL.title
dosia_sz
Początkujący

Creatoor napisał(a):


7-ka bałagan



Bałagan w kadrze czy ogólnie bałagan? Bo mnie tutaj właśnie chodziło o ten bałagan tureckiego wiejskiego sklepiku :)

Creatoor
Początkujący

Bałagan w kadrze. Barwy i przedmioty zlewają się tworząc kolorową plamę, szczególnie u dołu. Gdybyś nie napisała, że chodzi o sklepik, to bym się nie domyślił :P .
To najlepszy dowód na to, że ujęcie powinno być inaczej zrobione. Najważniejsze, że masz zapał i szukasz okazji do zdjęć a nie pstrykasz bezmyślnie. Na razie żabcia jest Twoim faworytem. Kum... :D

profile.country.pl_PL.title
wasil110
Poszukiwacz

fajne foty

ci.nek
Początkujący

bałagan tureckiego wiejskiego sklepiku :)


Całkiem fajny market, a raczej półki ;) :smileyhappy:
Pochwal się nowymi fotkami :)

profile.country.pl_PL.title
dosia_sz
Początkujący

No za niedługo może będę się miała czym pochwalić, bo dziś kupiłam sobie moją pierwszą lustrzankę :slight_smile:
Pozdrawiam

Creatoor
Początkujący

Tylko pogratulować. Życzę wspaniałej przygody z DSLR http://www.sarnowo.nazwa.pl/emotki/1/_aparat.gif i czekam na pierwsze efekty (w postaci pytań :slight_smile: )

ci.nek
Początkujący

gratuluje. pochwal się jaką :)

profile.country.pl_PL.title
dosia_sz
Początkujący

Kupiłam Sony Alpha 200, kierowałam się głównie okazyjną ceną, ale mam nadzieję, że będę z niej zadowolona :slight_smile: Już po dwóch dniach "cykania" stwierdziłam, że nie ma jednak co porównywać z kompaktami :slight_smile: Na razie się z nią powoli zapoznaję, co i jak :slight_smile: Na szczęście moja poprzednia Sonówka miała na tyle rozbudowane możliwości (tryby A, S i M), że nie mam większych problemów. Także jak mówię, jak tylko coś mi się uda sfocić ciekawego to się pochwalę :slight_smile:

ci.nek
Początkujący

Gratuje zakupu. Życzę wielu udanych strzałów nowym nabytkiem. Ja też planuje zamienić kompakt na A300 lub 350 ale dopiero na jesieni, bo teraz mam inne wydatki ;)