anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

GÓRASZKA 2010

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

GÓRASZKA 2010

Z przyjemnością chciałem zaprosić wszystkich do Góraszki na piknik lotniczy który będzie się odbywał 12-13 czerwca.
Jak co roku będą stały namioty Sony a dodatkową atrakcją będzie podest na który będą mieli wstęp wszyscy użytkownicy lustrzanek, kompaktów i kamer firmy Sony.
Więcej informacji na stronie http://www.piknik-goraszka.pl/index/doc ... am_Imprezy

62 ODPOW. 62
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

UWAGA
Właśnie wróciłem ze spotkania w urzędzie gminy Wiązowna dotyczące planowania drogi szybkiego ruchu S721 która ma przebiegać przez tutejszy teren i dowiedziałem się że
Pokazów Lotniczych "GÓRASZKA 2011" nie będzie
Właściciel terenu pan Niemczycki niebawem rozpoczyna prace nad dużym centrum handlowym, jedyna szansa że coś mu się obsunie z terminami(np. pozwolenia) ale wątpię.
:c9

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

SZFENDAK napisał(a):

UWAGA
Właśnie wróciłem ze spotkania w urzędzie gminy Wiązowna dotyczące planowania drogi szybkiego ruchu S721 która ma przebiegać przez tutejszy teren i dowiedziałem się że
Pokazów Lotniczych "GÓRASZKA 2011" nie będzie
Właściciel terenu pan Niemczycki niebawem rozpoczyna prace nad dużym centrum handlowym, jedyna szansa że coś mu się obsunie z terminami(np. pozwolenia) ale wątpię.
:c9


:shock:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

SZFENDAK napisał(a):

UWAGA
Właśnie wróciłem ze spotkania w urzędzie gminy Wiązowna dotyczące planowania drogi szybkiego ruchu S721 która ma przebiegać przez tutejszy teren i dowiedziałem się że
Pokazów Lotniczych "GÓRASZKA 2011" nie będzie
Właściciel terenu pan Niemczycki niebawem rozpoczyna prace nad dużym centrum handlowym, jedyna szansa że coś mu się obsunie z terminami(np. pozwolenia) ale wątpię.
:c9



Czytałem o tym już w grudniu ub. roku na portalach spotterskich ale czekałem na ewentualne potwierdzenie tej wiadomości. A taka fajna impreza tak blisko domu była. To teraz najbliżej to Płock. Może w związku z brakiem Góraszki organizatorzy zaproszą do Płocka więcej załóg a piloci zdecydują się przylecieć.

Edit: Z podobnych do tych imprez to jeszcze Bielsko-Biała.
Może na którejś z tych imprez koledzy z SFT zagoszczą?