anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kradzież zdjęcia - ciekawostka

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Kradzież zdjęcia - ciekawostka

Przykład "kreatywności" z naszego polskiego podwórka. Nie pierwszy i nie ostatni zapewne :c9
http://youthoughtwewouldntnotice.com/blog3/?p=6480
pzdr

14 ODPOW. 14
profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

no tak :) no bo nie Chińska przecież :)

znalażem fajny link do cennika ZPAF http://www.zpaf.pl/pl/download/tabele-zpaf-04-2005.pdf

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Alcazar napisał(a):

lokalna to znaczy jaka?

kris napisał(a):

Polska?

Właścicielem RE jest firma LPP S.A. z siedzibą w Gdańsku. Pozostałe ich marki to min. Cropp i House. Poza Polską sprzedaż prowadzą jeszcze na Węgrzech i w Czechach. Więc jakby nie patrzeć to w obliczu światowych marek LPP jest firmą lokalną. To miałem na myśli.

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

wystarczy wejść na strone:

Polska
Rosja
Czechy
Ukraina
Wegry
Bułgaria
Estonia
Litwa
Łotwa
Rumunia
Słowacja

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Alcazar napisał(a):

wystarczy wejść na strone:

Byłem, ale jakoś zbyt intensywnie nie szukałem. Znalazłem tylko te dwa kraje, które wymieniłem w poprzednim poście. Zresztą dla naszej dyskusji to nie jest ważne w jakich krajach Re (czy dokładnie LPP) prowadzi sprzedaż.

Alcazar napisał(a):

Wszystkie siksy na całym świecie już niedługo będą marzyć o tym miernym podkoszulku :)

W tym kontekście napisałem, że firma jest lokalna. Jakoś ciężko jest mi wyobrazić sobie nastolatki np. w Japonii szturmujące sklepy i wydzierające sobie "kontrowersyjny" podkoszulek. Tym bardziej autorka zdjęcia nie stanie się światową ikoną walki z korporacjami.
Ciągle uważam, że po prostu dziewczyna powinna walczyć o swoje racje bez względu na to, kto w tym sporze zawinił. Czy jest to wina Re czy jakiegoś podwykonawcy z 3-go świata, to nie ma najmniejszego znaczenia. Re sygnuje tą koszulkę i to Re powinno sprawę załatwić (a potem ewentualnie żądać zadośćuczynienia od tego kto faktycznie dokonał kradzieży).

Szum-----
Początkujący

popatrzcie na to zagadnienie, nie tylko pod kątem naruszenie pr. autorskich do zdjęcia ale PRZEDE WSZYSTKIM naruszenia prawa do wizerunku osoby ze zdjęcia.