anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ubezpieczenie na Aparat ??

wojttekk_foto
Początkujący

Ubezpieczenie na Aparat ??

Witam. Kolega mi dzisiaj powiedział, że będzie ubezpieczał swój aparat.
Czy istnieje wogule taka możliwość ??

17 ODPOW. 17
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

a nie lepiej po prostu zapytać kolegę gdzie ubezpiecza, na jakich warunkach itd. ?
ja już ten temat kilkukrotnie przerabiałem i nadal nie mam ubezpieczonego sprzętu, bo jedyne co mi proponowano to ubezpieczenie wraz z mieszkaniem/biurem i tylko w tym miejscu działa to ubezpieczenie http://img399.imageshack.us/img399/6227/doh4773549sc5.gif

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
wojttekk_foto
Początkujący

kris napisał(a):

zapytać kolegę gdzie ubezpiecza, na jakich warunkach



Powiedział że w PZU i nic więcej. Właśnie nie wiem czy kręci, czy faktycznie tak jest.

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący


Powiedział że w PZU i nic więcej. Właśnie nie wiem czy kręci, czy faktycznie tak jest.


Hmm :c18 Myślę, że kolega posiadł tajne informacje przekazane przez niefrasobliwego pracownika PZU w pełnym zaufaniu. Teraz zdał sobie sprawę z tego, że przez przypadek "wysypał się" i dlatego kręci. Pewnie ma już na karku TMU (Tajnych Mścicieli Ubezpieczyciela) i pakuje się w pośpiechu na wyjazd do Burkina Faso. Nie zdziw się jeżeli go już nigdy nie zobaczysz...

kris napisał(a):

ja już ten temat kilkukrotnie przerabiałem i nadal nie mam ubezpieczonego sprzętu, bo jedyne co mi proponowano to ubezpieczenie wraz z mieszkaniem/biurem i tylko w tym miejscu działa to ubezpieczenie


Na "żółtym" forum był kiedyś taki wątek i z tego co pamiętam, to użytkownicy załatwiali jakieś zbiorowe ubezpieczenie czy coś w tym rodzaju. Nie wiem jak to się skończyło, ale wyglądało na to, że coś wymyślili. Jak gdzieś ten wątek znajdę to napiszę co i jak.
EDIT:
Znalazłem ten wątek, ale w sumie do niczego "nikoniarze" nie doszli. Mieli dobry pomysł, ale coś utknęło http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=135475
Może zainteresuje Cię (kris) post numer 9

lemurek-----
Początkujący

Witam,

nie wiem co oferuje PZU ale WARTA ma w swoim pakiecie ubezpieczenie sprzętu( nie tylko foto) w kilku wariantach:
1. Maszyny i Urządzenie - obejmuje mienie na terenie nieruchomości (np. biuro,dom)
2. Ubezpieczenie mienia w każdym miejscu na obszarze RP
3. OC związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i posiadaniem mienia wykorzystywanego w tej działalności.

1 dotyczy firm i osób prywatnych natomiast 2 i 3 dotyczy działalności gospodarczej.

Posiadam osobiści takie ubezpieczenie i kwoty nie są wygórowane wiec na pewno warto...lich nie śpi.

Pozdrawiam Zbyszek

Szum-----
Początkujący

nie znam aktualnych warunków wzorców umów ale z 2 lata temu jak się ubezpieczylo od kradziezy mieszkanie, to w wersja delux obejmowala wszystkie ruchomosci z mieszkania utracone w wyniku rozboju poza nieruchomoscia, warunkiem bylo zgloszenie rozboju na pały. cena 100 zł zwracano 10 000 zl, 200 zł - 20 000 zł etc

koniu_88
Początkujący

Szum napisał(a):

nie znam aktualnych warunków wzorców umów ale z 2 lata temu jak się ubezpieczylo od kradziezy mieszkanie, to w wersja delux obejmowala wszystkie ruchomosci z mieszkania utracone w wyniku rozboju poza nieruchomoscia, warunkiem bylo zgloszenie rozboju na pały. cena 100 zł zwracano 10 000 zl, 200 zł - 20 000 zł etc


Który ubezpieczyciel?

AdiQa-----
Początkujący

Ja ostatnio jak kupowałam aparat na raty dostałam możliwość dokupienia ubezpieczenia w Hestii.
Ubezpieczenie obejmuje zniszczenie, awarię aparatu, a nie obejmuje np kradzieży. W każdym razie jest niezłe bo jak np podczas wakacji body wpadłoby mi do wody to gwarancja tego na pewno nie uzna, a dzięki ubezpieczeniu dostałabym nową sztukę w sklepie bez gadania :nauseated_face:

profile.country.PL.title
gegra71
Poszukiwacz

Ciekawe czy w rzeczywistości będzie to takie proste i piękne, że idziesz i dostajesz nową puszkę. :c18

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

gegra71 napisał(a):

Ciekawe czy w rzeczywistości będzie to takie proste i piękne, że idziesz i dostajesz nową puszkę. :c18


nie chciałem tego pisać, ale też to w szarych kolorach widzę :c6

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer