anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dodatkowy akumulator 7800 mAh w FZ21Z

profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Dodatkowy akumulator 7800 mAh w FZ21Z

Witam, zwracam się do Was z pytaniem o akumulator o zwiększonej pojemności VGP-BPL8 do FZ21Z. Czy warto taki kupić? Ile czasu notebook może na nim pracować? Jak dużo i czy w ogóle ten akumulator wystaje z obudowy względem standardowego 4800 mAh?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

2 ODPOW. 2
blackfly
Początkujący

akumulator 7800 wytrzymuje okolo 3-3.5 w zaleznosci od tego jak go uzywamy. jednak dosyc znaczaco wystaje z obudowy i jest znacznie ciezszy. z tego co wiem w fz31m/z jest to samo co w fz21m/z ale bateria nie ma 480 tylko 5200 moze to nie duza roznica ale do 30min wiecej czyli jak moj trzyma około 1.5h to na tamtym moglbym miec 2h co jest slabym wynikiem ale da sie wtedy korzystac z tego komputera mobilnie. bo 1.5h przy minialnym obciazeniu komputera zmusilo mnie do zostawienia komputera na biurku.... porazka

profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Dzięki za odpowiedź. :slight_smile: U mnie podstawowy akumulator w fz21z wytrzymuje na planie oszczędzania energii do 2:30, a kiedy przestawię się na swój utworzony przeze mnie plan ograniczający procesor do 900 MHz nawet do 3 godzin. Cały czas pracuję na oszczędzaniu energii, dopiero przy Photoshopie itp. przełączam się na wyższe plany. Ma to taką zaletę, że nie wyczuwa się wcale ogólnego zwolnienia systemu jednak nie słychać wiatraka i laptop nie grzeje się.