anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Recovery SONY VAIO VGN-NR11S gdy poprzeni dysk padl.

koszmarek
Początkujący

Recovery SONY VAIO VGN-NR11S gdy poprzeni dysk padl.

Mam latopa SONY VAIO model VGN-NR11S. Niedawno padl w nim dysk. Bylo już po gwarancji a więc kupiłem drugi dysk SATA, włożyłem i próbowalem zainstalować na nim kupiony i w pełni legalny system Vista Home Premium ( taki był zainstalowny fabrycznie). W pewnym momencie, a dokładnie przy 56% rozpakowywania plików wyświetliła się informacja o błędzie. Robilem to kilka razy, za każdym razem blokował się dokładnie w tym samym momencie. Próbowałem wgrać Windowsa 7 wersję testową, efekt był podobny. Co mam robić? Czy dostanę gdzieś płytkę recovery do tego modelu, czy może powinienem go wyrzucić na śmietnik? Dodam jeszcze, że wszystkie podzespoły sprawdzałem, są sprawne. Proszę o poradę.

1 ODPOWIEDŹ 1
jsobolew
Początkujący

O ile vaio-link ma jeszcze płytki do tego modelu, to koszt wyniósłby ok. 250zł. Jednak jeżeli dysk twardy sprawdzałeś na innym komputerze przy użyciu programów diagnostycznych i wszystko z nim okej, to płytki nic nie dadzą. W takim przypadku możesz spróbować serwisować go pogwarancyjnie (jest wiele takich autoryzowanych punktów w Polsce), może koszta będą do zaakceptowania.