anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

z21wm - cacko ale ...

jermak
Początkujący

z21wm - cacko ale ...

witam,
nie spotkałem użytowników tego modelu, a może ktoś zna proste odpowiedzi na moje pytania:
- czy ktoś próbował wymienic zasilacz na bardziej poręczny (standardowy jest niewiele lżejszy od notebooka)
- jak radzić sobie ze śladami klawiszy odcisniętymi na ekranie,
- jak zmniejszyć czułość touchpada, na tym trudno pracować, tylko zewnętrzna myszka.

Reszta jest super (pomijąc cenę) - wyswietlacz doskonały, wydajność procesora i pamieci, ergonomia pracy, waga i czas pracy z baterii, wiele interfejsów i wbudowany modem (u mnie doskonale sprawdza się iPlus'em, także w dziwnych i trudnych miejscach), jednak takie drobne sprawy nie ułatwiają życia.

pzdr

1 ODPOWIEDŹ 1
jagpoljer
Początkujący

witam,
nie spotkałem użytowników tego modelu, a może ktoś zna proste odpowiedzi na moje pytania:
- czy ktoś próbował wymienic zasilacz na bardziej poręczny (standardowy jest niewiele lżejszy od notebooka)
- jak radzić sobie ze śladami klawiszy odcisniętymi na ekranie,
- jak zmniejszyć czułość touchpada, na tym trudno pracować, tylko zewnętrzna myszka.

Reszta jest super (pomijąc cenę) - wyswietlacz doskonały, wydajność procesora i pamieci, ergonomia pracy, waga i czas pracy z baterii, wiele interfejsów i wbudowany modem (u mnie doskonale sprawdza się iPlus'em, także w dziwnych i trudnych miejscach), jednak takie drobne sprawy nie ułatwiają życia.

pzdr

Witam
Zgadzam się zasilacz Sony sie nie udał. Nie wiem czy można wymienic w centrum Sony na inny. Natomiast kupisz poręczniejszy o tych samych parametrach w specjalistycznych sklepach z elektroniką.Rzecz w tym aby doradził Ci fachowiec. Bo niewłasciwy może uszkodzić laptopa.
Aby nie było śladów klawiszy na ekranie, przed złożeniem laptopa musisz włożyć między płytę klawiatury a ekran mięką antystatyczną folię. Taka folia była w moim nowym Vaio.
By ustawić czułość touchpada uruchom panel sterowania. Kliknnij na program ,,mysz" i dalej postepuj zgodnie z opisem tam wyszcz. opcji.
Powodzenia.